Only for Entertainment

ରାଶି ଅନୁସାରେ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା କେଉଁ ବାର ହେବା ଉଚିତ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

google
58

ମେଷ ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ସୋମବାର, ଶୁକ୍ରବାର କିମ୍ବା ମଙ୍ଗଳବାର ହେବା ଉଚିତ। ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ପରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିବା ଅତିଥିଙ୍କୁ ଚାଉଳରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟ କିମ୍ବା ଖିରୀ ନିଶ୍ଚୟ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ମାତ୍ର ଶନିବାର ଓ ବୁଧବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖିବା ଅନୁଚିତ।

ବୃଷ ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ବୁଧବାର, ଶୁକ୍ରବାର ଓ ଶନିବାର ଦିନ ଉତ୍ତମ ଅଟେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ୧୨ ଟା ପୂର୍ବରୁ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖାଦ୍ୟରେ ଗୋଲାପ ଜାମୁ ନିଶ୍ଚୟ ଖୁଆନ୍ତୁ। ମଙ୍ଗଳବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖିବା ଅନୁଚିତ।

ମିଥୁନ ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ବୁଧବାର ଓ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଉତ୍ତମ ଅଟେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ୪ରୁ ୬ ଟା ସମୟରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖାଦ୍ୟରେ ଆଳୁରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ ଖୁଆନ୍ତୁ। ମଙ୍ଗଳବାର ଓ ରବିବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କର୍କଟ ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ମଙ୍ଗଳବାର, ଗୁରୁବାର ଓ ଶୁକ୍ରବାର ଉତ୍ତମ ଅଟେ। ଗହମରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ମିଠା କିମ୍ବା ଚକୋଲେଟ ନିଶ୍ଚୟ ଖାଦ୍ୟରେ ରଖନ୍ତୁ। ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।
ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ ଟାପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ସୋମବାର, ମଙ୍ଗଳବାର ଓ ଗୁରୁବାର ରଖନ୍ତୁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ପରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖାଦ୍ୟରେ ମସଲାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ। ଖାଇବା ପରେ ଲବଙ୍ଗ ଓ ଗୁଜୁରାତି ଦିଅନ୍ତୁ। ଶନିବାର ଓ ବୁଧବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଶୁକ୍ରବାର ଓ ବୁଧବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ। ମଙ୍ଗଳବାର ଓ ରବିବାରରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବେସନରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟପଦାର୍ଥ ନିଶ୍ଚୟ ଖାଦ୍ୟରେ ରଖନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଶନିବାର ଓ ଶୁକ୍ରବାର ରଖନ୍ତୁ। ଖାଦ୍ୟ ଚକୋଲେଟ ଓ ଗୋଲାପଜାମୁ ନିଶ୍ଚୟ ରଖନ୍ତୁ। ସୋମବାର ଓ ଗୁରୁବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ରବିବାର, ସୋମବାର ଓ ଗୁରୁବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ। ଖାଦ୍ୟରେ ମିଠା ଦ୍ରବ୍ୟ ଓ କ୍ଷୀରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟଦ୍ରବ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ ରଖନ୍ତୁ। ବୁଧବାର ଓ ଶନିବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ମଙ୍ଗଳବାର ଓ ରବିବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ। ଖାଦ୍ୟରେ ମୁଗରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହାଲୱା ଓ ବର୍ଫି ରଖନ୍ତୁ। ବୁଧବାର ଓ ଶନିବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମକର ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଶୁକ୍ରବାର, ବୁଧବାର ଓ ଶନିବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ। ପାନୀୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଜୁସ ଓ ସରବତ ରଖନ୍ତୁ। ମଙ୍ଗଳବାର ଓ ଗୁରୁବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଶୁକ୍ରବାର ଓ ବୁଧବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ। ଖାଦ୍ୟରେ ଗୋଲାପଜାମୁ ନିଶ୍ଚୟ ରଖନ୍ତୁ। ରବିବାର ଓ ସୋମବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମୀନ ରାଶି –
ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବା ମହିଳା ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ସୋମବାର, ମଙ୍ଗଳବାର ଓ ଗୁରୁବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ। ଖୁଆରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ମିଠା ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶ୍ଚୟ ରଖନ୍ତୁ। ଶୁକ୍ରବାର ଓ ଶନିବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More