Only for Entertainment

ପ୍ରିୟଙ୍କା ବିବାହ ପରେ ଶାଶୂଘରେ ଏଭଳି ମନାଇଲେ ବଡଦିନ, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ !

22

୨୫ଡିସେମ୍ବର ଅର୍ଥାତ ବଡଦିନକୁ ସାରା ଦୁନିଆ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କରିଥାଏ । ଏପରିକି ଗୁଗଲ ମଧ୍ୟ ନିଆରା ଡୁଡଲ ବନାଇ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛି । ତେବେ ଫିଲ୍ମ କଳାକାର କାହିଁକି ପଛରେ ରହିବେ । ନିକଟରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାମୀ ନିକଙ୍କ ସହ ଶାଶୁଘରେ ବଡଦିନ ସେଲିବ୍ରେଟ କରିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ସେଲିବ୍ରେଶନର କିଛି ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି , ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଫେଷ୍ଟିଭ ମୁଡରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଏକ ଫଟୋରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକ ଏବଂ ନିକଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ବ୍ରଦର୍ସ ଇନ ମାଇଁ ଆର୍ମସ’ ।

 

View this post on Instagram

 

Brothers in (my) arms ?.. always and forever #christmaseve

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

ସେହିଭଳି ଅନ୍ୟ ଫଟୋରେ ଶାଶୂଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ମଧୁ ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦେଖି ଅନୁମାନ ହେଉଛି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଖୁବ ଏନଜୟ କରିଛନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

Love you family #famjam #christmaseve

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on


ପ୍ରିୟଙ୍କା ୧ଡିସେମ୍ବର ଖ୍ରୀଷ୍ଟିୟାନ ରୀତିନୀତି ଏବଂ ଯୋଧପୁରରେ ୨ତାରିଖରେ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକ ରିସେପସନ ରଖିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ସେହିପରି ମୁମ୍ବାଇରେ ରଖାଯାଇଥିବା ରିସେପସନରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମି କଳାକାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏବେ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଲସଏଂଜେଲସରେ ହଲିଉଡ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ପେଶାଲ ରିସେପସନ ପାର୍ଟି ଦେବେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More