Only for Entertainment

‘କବିର ସିଂ’ର ସଫଳତା ପରେ କିଆରାଙ୍କ ହାତକୁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ, ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହିତ କରିବେ ସ୍କ୍ରିନ ସେୟାର

Hindi Rush
52

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡଭାଣୀ ଏବେ ‘କବିର ସିଂ’ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଫିଲ୍ମ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୩୦୦ କୋଟିର ବ୍ୟବସାୟ କରି ସାରିଲାଣି । ତେବେ କବିର ସିଂନର ସଫଳତା ପରେ କିଆରାଙ୍କ ପାଖକୁ ଫିଲ୍ମର ଅଫର ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି । କିଆରା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ଇନ୍ଦୁ କି ଜବାନୀ’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କିଆରାଙ୍କ ଅପୋଜିଟରେ ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦି ଇୟର ୨’ ଅଭିନେତା ଆଦିତ୍ୟ ସିଲ ନଜର ଆସିବେ । ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ କିଆରା ସ୍କ୍ରିନ ସେୟାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଇନ୍ଦୁ କି ଜବାନୀ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ଅବୀର ସନଗୁପ୍ତା । ଏହା ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ହେବ । ଏହି ଫିଲ୍ମର କାହଣୀ ଇନ୍ଦୁ ଉପରେ ଆଦାରିତ । ଫିଲ୍ମରେ କିଆରା ଇନ୍ଦୁ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଜରିଆରେ ବଙ୍ଗାଳୀ ଫିଲ୍ମ ନର୍ମାତା ଅବୀର ସନଗୁପ୍ତା ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ।

କିଆରାଙ୍କ ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ସହିତ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡ ନ୍ୟୁଜରେ ମଧ୍ୟ କିଆରାଙ୍କୁ ଦର୍ଶକେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଫିଲ୍ମରେ କିଆରାଙ୍କ ବ୍ୟତିତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, କରୀନା କପୁର ଏବଂ ଦଲଜୀତ ଦୋସାଂଝା ମୂଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More