Only for Entertainment

ଅନ୍ଦାଜ ଅପନା ଅପନାକୁ ପୂରିଲା ୨୫ ବର୍ଷ, ସଲମାନ-ଆମୀରଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ରହିଛି ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଖାସ୍ କନେକ୍ସନ

latestly
11

ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ଦାଜ ଅପନା ଅପନାକୁ ୨୫ ବର୍ଷ ପୂରା ହୋଇସାରିଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଛି । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ସିନରେ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟର ଫୁଲ ଡୋଜ ଭରି ରହିଛି । ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ହିଁ ଫିଲ୍ମର ଅନେକ ଡାୟଲଗ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମୁହଁ ରେ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ।

ଅସଲରେ ୧୯୯୪ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲେ । ସଚିନ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କୌଣସି ରୋଲ ପ୍ଲେ କରିନଥିଲେ ସତ କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର ମୁହୁରତ ସଟ୍ ରେ ସେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟ ସଲମାନ ଖାନ, ଆମୀର ଖାନ, କରୀଶ୍ମା କପୁର ଏବଂ ରବୀନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ସମେତ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର ଶୁଭ ମୁହୁରତ ସମୟର ଭିଡିଓ-

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହି ମଲ୍ଟିଷ୍ଟାର ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କିଛି କମାଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ । କାରଣ ଫିଲ୍ମ କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଲମ୍ବା ସମୟ ଲାଗିଥିଲା ଏବଂ ଏହାକୁ ଠିକ ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରମୋସନ କରାଯାଇନଥିଲା । ସେଥିପାଇଂ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଏତେ ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More