Only for Entertainment

ଅନୀଲ କପୁର ଟ୍ୱିଟ ଜରିଆରେ ସାଇନା ଏବଂ ସିନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦେଲେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ।

bollysamachar
0 26

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅନୀଲ କପୁର ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଡମିଂଟନ ଖେଳାଳୀ ଦୁଇ ଷ୍ଟାର ଶଟଲର ପିବି ସିନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଇନା ନେହବାଲଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ ଜରିଆରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସେ ଦୁଇ ଶଟଲରଙ୍କ ଫଟୋକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଖୁବ ଭଲ ମ୍ୟାଚ ହୋଇଛି । କମନୱେଲ୍ଥ ଗେମରେ ଶେଷରେ ଭାରତ ହିଁ ବିଜୟ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ଗର୍ବିତ ବୋଲି ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସାଇନାଙ୍କୁ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ପିବି ରୌପ୍ୟ ଜିତିଥିବାରୁ ସେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ କାଷ୍ଟ ଖେଳୁଥିବା କମନୱେଲ୍ଥ ଗେମର ଶେଷ ଦିନ ରବିବାରକୁ ମହିଳା ଏକଲ ବ୍ୟାଡମିଂଟନ ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ମୁକାବିଲାରେ ସାହିନା ନେହବାଲ ଦେଶର ନମ୍ବର ୧ ଖେଳାଳୀ ଏବଂ ଓଲମ୍ପିକ ବିଜେତା ପିବି ସିନ୍ଧୁଙ୍କୁ ୨୧-୧୮, ୨୩-୨୧ରେ ପରାସ୍ତ କରି ଗୋଲ୍ଡ ମେଡାଲ ପ୍ରାପ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ପିବି ସିନ୍ଧୁଙ୍କୁ ରୌପ୍ୟ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଗୌରବର କଥା ଏହା ଯେ ସାଇନାଙ୍କ ଏହି କମନୱେଲ୍ଥ ଗେମ ସହ ଭାରତର ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରାର ପରିସମାପ୍ତି ଘଟିଥିଲା । ଏଥର ଭାରତ ଖାତାରେ ୬୬ଟି ମେଡଲ ଆସିସାରିଲାଣି, ୨୦ଟି ରୌପ୍ୟ, ୨୦ବ୍ରୋଞ୍ଜ ଏଥିରେ ସାମିଲ ରହିଛି । ଏହାସହ ମେଡାଲ ଗଣତି ହେଲା ପରେ ଭାରତ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିିଛି । ୮୮ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭାରତ ଏପରି ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More