Only for Entertainment

ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଅଙ୍କିତା ମଚାଇଲେ ଧମାକା, ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ହେଲା ଭାଇରାଲ !

bollywoodlife
0 29

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଏବେ ଆକାଶରେ ଉଡିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଆଜ୍ଞା ହଁ ଟିଭିର ଏହି ବୋହୂ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ନିଜ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଅଙ୍କିତା ଖୁବ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ତାଙ୍କର ସେକ୍ସି ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ ଫଟୋ । ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

?

A post shared by Ankita Lokhande (@lokhandeankita) on

ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଫଟୋସୁଟ ଜରିଆରେ ପୁଣିଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋସୁଟ ଅଙ୍କିତା ନିଜେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ କରିଛନ୍ତି ।


ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ କିଛି ଘଂଟା ପୂର୍ବେ ଅପଲୋଡ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଏବେ ୨୯ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ଲାଇକ ପାଇ ସାରିଲାଣି । ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏବେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

#tanmepretty ?

A post shared by Ankita Lokhande (@lokhandeankita) on

ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଅଙ୍କିତା ଜିଟିଭି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶୋ’ “ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା” ଜରିଆରେ ଟିଭି ପରଦାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏବେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ଜରିଆରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଝଲକାରୀ ବାଇ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଝଲକାରୀ ବାଇ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଇ ସେନାର ଜଣେ ସୈନିକ ଥିଲେ । ଏବେ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସି ପାରନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More