Only for Entertainment

ବାହୁବଲୀ ଫେମ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ବିବାହ ଖବରକୁ ନେଇ ଏଭଳି କହିଲେ ଅନୁଷ୍କା !

Hindustan Times
33

ବାହୁବଲୀ୨’ ବ୍ଲକବାଷ୍ଟର ପ୍ରମାଣ ହେଲା ପରେ ଲଗାତାର ଅନୁଷ୍କା ସେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ନେଇ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିଲା । ଏହି ଖବରକୁ ଦୁଇ କଳାକାର ସମୟ ସମୟରେ ଗୁଜବ କହିଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଥମିବା ନାଁ ଧରି ନଥିଲା । ଅନୁଷ୍କା- ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ପୁଣି ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କାରଣରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ନିକଟରେ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟର ଅନୁଷ୍କା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା । ଅନୁଷ୍କା ସେଟ୍ଟୀ ୨୭ଅକ୍ଟୋବର ଦିନ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅକାଉଂଟରେ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି୍ଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପଥର ଉପରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପତ୍ର ଗୁଡିକ ମୁଦି ଭଳି ନଜର ଆସିଛି । ଯେମିତି ଏହି ଫଟୋକୁ ୟୁଜର୍ସ ଦେଖିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ବିଷୟରେ କଥା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

 

View this post on Instagram

 

No caption required ?

A post shared by Anushka Shetty (@anushkashettyofficial) on

ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ସେ ସଫାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ କରିବାର ସଠିକ ସମୟ ଥାଏ, ଯାହା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିନାହିଁ । ସେ ବିବାହକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଏବଂ ସମୟ ଆସିଲେ ସେ ବିବାହ କରିବେ ।

ଯେତେବେଳେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରଭାସ କେବଳ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅନୁଷ୍କା । ସମୟ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ଖବର ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଆସିବା କଥାରୁ ଅନୁଷ୍କା ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏ ସବୁ ଗୁଜବ ଏବଂ ଏଥିରୁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଫରକ ପଡେ ନାହିଁ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More