Only for Entertainment

ଲାଇଭ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ହାତାହାତି ହେଲେ ବିଜେପି- ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ନେତା

India Today
14

ସଂଯମତାର ସୀମା ଲଙ୍ଘୁଛନ୍ତି ରାଜନୈତିକ ଦଳର କର୍ମକର୍ତା । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ଆଲୋଚନାବେଳେ ହାତାହାତି ହୋଇଛନ୍ତି ଦୁଇ ପ୍ରମୁଖ ଦଳର କାର୍ଯ୍ୟକତା । ଗତକାଲି ଦିଲ୍ଲୀ ନୋଏଡା ସ୍ଥିତ ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ଲାଇଭ ଡିବେଟ ଚାଲିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର ଗୌରବ ଭାଟ୍ଟିଆ ଓ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ମୁଖପାତ୍ର ଅନୁରାଗ ଭଦୋରିଆଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଏକ କାରଣକୁ ନେଇ ଜୋରଦାର ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଏହି କଳି ମାରପିଟ ଆଡକୁ ଯାଇଥିଲା । ଏପରିକି ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭିତରେ ଦୁଇ ନେତା ହାତହାତି ହେବାକୁ ପଛାଇ ନଥିଲେ । । ଏ ନେଇ ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର ନୋଏଡା ସେକ୍ଟର-୨୦ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଅନୁରାଗ ଭଦୋରିଆକୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଥିଲା । ଏହାସହ ହାତାହାତି ସମୟର ଭିଡିଓ ଦେବାକୁ ସଂପୃକ୍ତ ଚ୍ୟାନେଲକୁ କୁହାଯାଇଛି । ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିର କର୍ମକର୍ତା ଥାନାରେ ପଂହଚିଯାଇ ଯୋଗୀ ସରକାର ବିରୋଧରେ ନାରାବାଜି କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏକତରଫା ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି କାର୍ଯ୍ୟକତା ।

ତେବେ ଏନେଇ ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର ଗୌରବ ଭାଟିଆ କହିଛନ୍ତି, ଟିଭି ଡିବେଟ ସମୟରେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରବକ୍ତା ଅନୁରାଗ ଭଦୋରିଆ ତାଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ମାରପିଟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେ ଚାହିଁଥିଲେ ବି ଏଭଳି କରି ପାରିଥାନ୍ତେ କିନ୍ତୁ ଆଇନ କାନୁନକୁ ମାନୁଥିବାରୁ ମୁଁ ଏଭଳି କରିନଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲି । ଏବେ ପୋଲିସ ତାର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରବକ୍ତା ଜାମିନ ପାଇ ଥାନାରୁ ମୁକୁଳିଛନ୍ତି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More