Only for Entertainment

ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଷ୍ଟାର ମିଣ୍ଡି କଲିଙ୍ଗଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚେପ୍ରା, ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିବେ ନୂଆ ହଲିଉଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ

Twitter
8

ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଷ୍ଟାର ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚେପ୍ରାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅନେକ ଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କେବେ ନିଜର ଆଗାମୀ ହଲିଉଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରିବେ । ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଏହି ଅପେକ୍ଷା ଏବେ ଶେଷ ହୋଇଛି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ସେ ହଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ମିଣ୍ଡି କଲିଙ୍ଗଙ୍କ ସହିତ ଏ କ ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମର କାହଣୀ ଭାରତୀୟ ବିବାହ ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ ଆଧାରିତ ହେବ । ଫିଲ୍ମରେ ଭାରତୀୟ କଲଚର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଭାରତ ଏବଂ ଆମେରିକାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ହେବ ।

 

ଖବର ଅନୁସାରେ ୟୁନିଭର୍ସଲଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ କମେଡି ଫିଲ୍ମର ରାଇଟ୍ସ ରହିଛି । ମିଣ୍ଡି କଲିଙ୍ଗ ଏହାକୁ ଡେନ ଗୋରଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଲେଖୁଛନ୍ତି । ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ମିଣ୍ଡି ଖୋଦ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇପାରନ୍ତି ।

 

 

View this post on Instagram

 

#PROUD @mindykaling @DanGoor

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

ପ୍ରିୟଙ୍କା ମିଣ୍ଡିଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଦୁଇ ମହିଳା ପ୍ୟାଶନ ସହିତ ଭଲ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ମୋତେ ଖୁସି ଲାଗୁଛି ଯେ ମୁଁ ଏହି ପାର୍ଟନରସିପର ଘୋଷଣା କରୁଛି । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ମର୍ଡନ , ଗ୍ଲୋବାଲ ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆନ ହେବାର ଅସଲ ଅର୍ଥ କ’ଣ । ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦେଖା ହେବ ଫିଲ୍ମରେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବଲିଉଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ କୁବ ଶୀଘ୍ର ସ୍କାଏ ଇଜ ପିଙ୍କରେ ନଜର ଆସିବେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More