Only for Entertainment

‘୮୩’ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କପିଲ ଦେବଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଆସିବେ ନଜର

insta pic
8

ଗଲି ବୟର ସଫଳତା ପରେ ରଣବୀର ସିଂ ଏବେ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘୮୩’ର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରଣବୀର ସିଂ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ନିକଟରେ ରଣବୀରଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଚି । ଫଟୋରେ ରଣବୀର କ୍ରିକେଟ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପ୍ରାକ୍ଟିସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

 

 

View this post on Instagram

 

Cuteness ??? . . . Follow @ranveersinghera for latest updates, pictures & videos ?

A post shared by Ranveer Singh’s Era ♛ (@ranveersinghera) on

କହିରଖୁଛୁ ଯେ , ରଣବୀର ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଧର୍ମଶାଳାରେ ପ୍ରାକ୍ଟିସ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ କ୍ରିକେଟର କପିଲ ଦେବଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ କବୀର ଖାନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ଏହା ସହିତ କପିଲ ଦେବଙ୍କ ପୁଅ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଲଙ୍କୁ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ କରିବେ । ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ବ୍ୟତିତ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ, ସାକିବ ସଲିମ , ଚିରାଜ ପାଟିଲ, ତାହିର ଭସିନ, ଆର ବଦ୍ରି, ହାର୍ଡି ସଂନ୍ଧୁ, ଏମି ୱିକ ଏବଂ ସାହିଲ ଖଟ୍ଟରଙ୍କ ପରି କଳାକାର ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୦ରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

 

ଫିଲ୍ମ ୮୩ ପରେ ରଣବୀର ସିଂ ଫିଲ୍ମ ତଖ୍ତର ସୁଟିଂ ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ଏହି ମଲ୍ଟି ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାଣ କରଣ ଜୋହର କରିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପୁଣିଥରେ ରଣବୀର ଆଲିଆଙ୍କ ସହିତ ସ୍କ୍ରିନ ସେୟାର କରିବେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More