Only for Entertainment

ରିଲିଜ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ର ଦମଦାର ଟାଇଟଲ ଟ୍ରାକ ‘ହୁଡ ହୁଡ ଦବଙ୍ଗ’, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

DNA India

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ର ଟାଇଟଲ ଟ୍ରାକ ‘ହୁଡ ହୁଡ ଦବଙ୍ଗ’କୁ ମେକର୍ସ ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଗୀତର ଭିଡିଓ ରିଲିଦ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମେକର୍ସ ଏହାର ଅଡିଓ ରିଲିଜ କରିଥିଲେ । ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ଖୁବ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ଏଣ୍ଟରଟେନିଂ ରହିଛି । ଏହି ନୂଆ ଗୀତରେ ସଲମାନ ଖାନ ହୁଡ ହୁଡ ଦବଙ୍ଗର ନୂଆ ହୁକ୍ ଷ୍ଟେପ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଦବଙ୍ଗ ୩ର ଟାଇଟଲ ଟ୍ରାକ ସହିତ ଚୁଲବୁଲ ପାଣ୍ଡେ ଏକ ନୂଆ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଗୀତର ଅଡିଓ ଭର୍ସନରେ ହିଁ ୧୦ ମିଲିଅନ ଭ୍ୟୁଜ ମିଳିସାରିଛି ।

ସଲମାନ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଗୀତରେ ସଲମାନ ମହେଶ୍ୱରରେ ୫୦୦ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କ ସହିତ ଅହିଲ୍ୟା ଘାଟରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଗୀତରେ ଦିବ୍ୟା କୁମାର, ଶବାବ ଶବରୀ ଏବଂ ସାଜିଦଙ୍କ ଗାୟିକି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ସାଜିଦ-ୱାଜିଦ ଗୀତ ମ୍ୟୁଜିକ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଲିରିକ୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି ଜଲିସ ସେରୱାନୀ ଏବଂ ଦନିଶ ଶବରି । ଗୀତକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ୧୦ ମିଲିଅନରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁଜ ମିଳିସାରିଛି ।

ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଫିଲ୍ମ ‘ଦବଙ୍ଗ’ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ । ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ସଇ ମାଞ୍ଜରେକର, ଅରବାଜ ଖାନ ଆଦି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ପ୍ରଭୂ ଦେବାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମିତି ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦ ଡିସେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More