Only for Entertainment

‘ଦରବାର’ର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ ରିଲିଜ, ବେଫିକର ପୋଲିସ ଅଫିସର ଭାବେ ନଜର ଆସିଲେ ରଜନୀକାନ୍ତ

bollywood life
17

ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକକୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ ଯାହାର ଅନ୍ତ ଆଜି ହୋଇଛି । ଲାଇକା ପ୍ରଡକ୍ସନ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ ରିଲିଜ କରିବା ସହିତ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟେଲ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ମେକର୍ସ ରିଲିଜ କରିଥିବା ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟରରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ବେଫିକର ପୋଲିକସ ଅଫିସର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ମେକର୍ସ ଫିଲ୍ମର ନାଁ ରଖିଛନ୍ତି ‘ଦରବାର’ ।

ରଜନୀକାନ୍ତ ଯେଉଁ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ପରିଚିତ ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପୋଷ୍ଟରରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ସ୍ମାଇଲ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହିଥର ମଧ୍ୟ ସେ ଗୁଣ୍ଡାମାନଙ୍କୁ ଉଚିତ ସାସ୍ତି ଦେବେ । ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟରରେ ଲେଖିଥିବା ଲାଇନ ‘ଆପଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ରହିବି, ଖରାପ ରହିବି ନା ବହୁତ ଖରାପ ରହିବି’କୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଫିଲ୍ମରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡାଇଲଗ ରହିବ ।

ଫିଲ୍ମ ଦରବାରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଏଆର ମୁର୍ଗଡାସ କରୁଲଛନ୍ତି । ଯେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଗଜନୀ, ହଲିଡେ ଏବଂ ଅକିରା ପରି ଫିଲ୍ମ ବନାଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ରଜନୀକାନ୍ତହ୍କ ସହିତ ନୟନତାରା ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More