Only for Entertainment

‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ରିଲିଜ, ରକୁଲ ପ୍ରିତଙ୍କ ଠୁମକାରେ ଫିଦା ହେଲେ ଅଜୟ

LyricsBell
8

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ବଡ୍ଡୀ ଶରାବନ’ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଗୀତ ରିଲିଜ ହେବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଆଅଜୟ ଦେବଗନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏହି ଫଟୋରେ ଗୀତର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଫିଲ୍ମର ଏହି ଗୀତକୁ ନିଜର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଭଏସ ଦେଇଛନ୍ତି ସୁନିଧି ଚୌହାନ । ଏହା ସହିତ ଗୀତରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ରକୁଲ ପ୍ରିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫିଲ୍ମର ଏହି ପ୍ରଥମ ଗୀତଟି ଏକ ପଂଜାବୀ ୱେଡିଂ ସଙ୍ଗ । ଗୀତରେ ରକୁଲ ପ୍ରିତ ଜବରଦସ୍ତ ଅନ୍ଦାଜରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଗୀତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଅଜୟ ଦେବଗନ କିପରି ରକୁଲଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସରେ ଫିଦା ହେଉଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ରକୁଲ ପ୍ରିତଙ୍କ ଅଜୟ ଦେବଗନ ବଡ ପରଦାରେ ସ୍କ୍ରିନ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ରକୁଲପ୍ରିତଙ୍କ ବ୍ୟତିତ ତବୁ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ ।

ଫିଲ୍ମରେ ଅଜୟ ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଭାବେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନିଜ ଠାରୁ ୨୬ ବର୍ଷ ଛୋଟ ଝିଅ ରକୁଲ ପ୍ରିତଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଏ । ଫିଲ୍ମରେ ତବୁ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇ ଥିଲା । ଏହାକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଫିସଲ୍ମ ୧୭ ମଇରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More