Only for Entertainment

ୱେବ ସିରିଜ ‘କାଫିର’ରେ ଡିଟିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଦିୟା ମିର୍ଜା, ମୋହିତ ରୈନାଙ୍କ ସହିତ ଆସିବେ ନଜର

DNA India
11

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିୟା ମିର୍ଜା ନିଜର ୱେବ ସିରିଜ ‘କାଫିର’ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଲେଣି । ଦିୟା ମିର୍ଜା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପାହାଡ ଅଞ୍ଚଳର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ‘ଏଠାରେ ଯାହା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବାସ୍ତବରେ ସେ ବହୁତ ଖାସ ଅଟେ । ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଜଲଦି କହିବି କ’ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସେତବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ମୋ ଦେଶର ସମସ୍ତ ସୁନ୍ଦରତାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ’ ।

diya

ଦିୟା ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ସଂଜୁ ସିନେମାରେ ଦମଦାର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ସେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ‘କାଫିର’ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ସୋନମ ନାୟରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ‘କାଫିର’ ଜୀ-୫ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଦିୟାଙ୍କୁ ଏହି ୱେବ ସିରିଜରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ନିଜ ଭୂମିକାକୁ ଜୀବନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅତୁଲ ମୋଙଙ୍ଗିଆଙ୍କ ସହିତ କାମ କରୁଛନ୍ତି ।

Dia-Mirza-Mohit-Raina-Zee-5-Kaafir

ଦିୟା କହିଛନ୍ତି କି, ଅତୁଲଙ୍କ ସହିତ କାମର କରିବା ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ଥିଲା । ମୁଁ କରିଥିବା ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ବର୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ସବୁଠାରୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ ଓ ମୁଁ ଏପରି କାହାଣୀର ଅଂଶ ହୋଇଥିବାରୁ ନିଜକୁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରୁଛି । ଏହି ସିରିଜରେ ଦିୟାଙ୍କ ସହ ‘ଦେବୋଁ କି ଦେବ ମହାଦେବ’ ଫ୍ରେମ ମୋହିତ ରୈନା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More