Only for Entertainment

ରିଲିଜ ହେଲା ହିର ତୁ ମେରି ସଙ୍ଗ, ଅନେକ ଦିନ ପରେ ମଜାଦାର ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଲେ ହିମେଶ !

70

ମେଲୋଡିୟସ ଗାୟକ ହିମେଶ ରେସମିୟା ଅନେକଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି । ସେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ହାପି, ହାର୍ଦି ଆଣ୍ଡ ହିର ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଟାଇଟଲ ଟ୍ରାକ୍ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନିଜେ ହିମେଶ, ଦିପ୍ସିକା ଦେଶମୁଖ ଏବଂ ସବିତା ମାନକ୍ଚାନ୍ଦ ପ୍ରଯୋଜନା ଭାର ତୁଲାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଫିଲ୍ମଟି ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡ, ଗ୍ଲାସଗୋ ଓ ବିଭିନ୍ନ ବିଦେଶରେ ସୁଟ୍ ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଗୀତଟିକୁ ନେଇ ହିମେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହାର ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭର୍ସନ ନୂଆ ଲୁକରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ । ଗୀତଟି ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବାର ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଏହି ଗୀତଟି ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ମଜାଦାର ରୋମାଂଟିକ ଗୀତ ହେବ ଅନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ହିମେଶ । ଶେଷଥର ‘ହୁକାବାର’ ଗୀତଭଳି ଏହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ହିମେଶ । ତେବେ ଗୀତରେ ହିମେଶ ଏବଂ ଅନୁଷା ମନିଙ୍କ ଗାୟକୀ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଗୀତ ପାଇଁ ହିମେଶ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ ବୋଲି ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ହିମେଶଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ନରେଶ ସୁରୀ, ମନମିତ ସିଂ, ଦୀପ ମନଦିପ୍, ଅଶ୍ୱନୀ ଧାର, ସେଜଲ ଶାହା ଓ ତୃପ୍ତି କରମାକାର ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟ ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More