Only for Entertainment

ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏହି ହିନ୍ଦୁ-ମୁସଲମାନ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଯୋଡିଙ୍କ ଫଟୋ, ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ସହିତ ରହିଛି ସମ୍ପର୍କ

tweet by @Sarowarrrr
89

ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନର ହିନ୍ଦୁ-ମୁସଲିମ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଯୋଡିଙ୍କ ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଲେସବିଆନ କପଲଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଲୋକେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ରହୁଥିବା ଏହି ଯୋଡିଙ୍କ ଫଟୋକୁ ପ୍ରଥମେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ସରୋବର ଅହମଦ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଏ ନ୍ୟୁୟର୍କ ଲଭଷ୍ଟୋରୀ’ । ଫଟୋରେ ଭାରତର ଅଞ୍ଜଳୀ ଚକ୍ରା ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନର ସୁନ୍ଦାସ ମଲିକ ନିଜ ନିଜର ପାରମ୍ପରିକ ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଫଟୋରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ଛତା ଧରି ପୋଜ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଦେଶ ଏବଂ ଧର୍ମର ପ୍ରାଚୀର ଭାଙ୍ଗି ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଦୁହିଁଙ୍କ ଭଲପାଇବାକୁ ଲୋକେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ଏହାକୁ କ୍ରାନ୍ତିକାରୀ ପଦକ୍ଷେପ ବୋଲି କହିଥବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଭଲପାଇବା, ହୃଦୟ ଏବଂ ଭାବନାର କୌଣସି ଧର୍ମ ନଥାଏ ନା କୌଣସି ସୀମା ।’ । ଏହି ଫଟୋରେ ଏବେ ଲୋକଙ୍କ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଅଞ୍ଜଳୀ ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେହି ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ଆନିର୍ଭସରୀ ମୁବାରକ ଯେ ମୋତେ ଭଲପାଇବା ଶିଖାଇଛଛି ।’ ସେହିପରି ପାକିସ୍ତାନ ଝିଅ ସୁନ୍ଦାସ ମଲିକ ମଧ୍ୟ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଦୁହିଁଙ୍କ ଭଲ ପାଇବାନକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More