Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

womens health
104

ମେଷ: ଭାଗ୍ୟ ସହାୟକ ହେବ। ଉଚ୍ଚଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସମସ୍ୟା ଜଣାନ୍ତୁ, ସୁଫଳ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ।

ବୃଷ: ଭଲ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‌-ଆଲୋଚନା ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମନୋଭାବ ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ଆଳାପରେ ସତେଜତା ଅନୁଭବ କରିବେ।

ମିଥୁନ: ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଫିଲ୍ମରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟାବସାୟିକ ଉଦ୍ୟୋଗରେ ଉଚିତ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବେ।

କର୍କଟ: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଅଶାନ୍ତିରେ ଥିଲେ ସାଥୀଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁ। ନିଜ ଉପରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ ଏବ˚ ନିଜ ବୁଦ୍ଧିରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ।

ସି˚ହ: ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ବଢ଼ିବ।

କନ୍ୟା: ଭାବନା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ। ସାମାଜିକ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି। ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ।

ତୁଳା: ଧର୍ମ ଭାବନା ବଢ଼ିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମନ୍ଦିରକୁ ଯିବେ। ଯୁବକଙ୍କ ଲାଗି ଉନ୍ନତିର ନୂଆ ବାଟ ଫିଟିପାରେ। ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

ବିଛା: ନକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ମନରୁ ବାହାର କରିଦିଅନ୍ତୁ। ଭାବିଥିବା କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଫେସନ ଡ଼ିଜାଇନିଙ୍ଗ୍‌ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ।

ଧନୁ: କ୍ୟାରିଅର ସମ୍ବନ୍ଧିତ ମାମଲାର ସମାଧାନ ହେବ। ବରିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି। ଅଫିସରେ ଅନୁକୂଳ ବାତାବରଣରେ କାମ କରିବେ।

ମକର: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥ ଲଗାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଭବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଚାକିରିରେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଜଭୁତ। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ। ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିବାରେ ମନ

ମୀନ: ମାତା-ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭପ୍ରଦ ରହିବ। ସମ୍ମାନିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବେ। ଆୟର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More