Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

womens health
129

ମେଷ: ମନ ଉତ୍ସାହିତ ରହିବ। ଭଲ କାମ ପାଇଁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ବ୍ୟାବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

ବୃଷ: ସାମାଜିକ ମାନ-ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। କାମର ଗତି ବଢ଼ିବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ଠା‌ରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ।

ମିଥୁନ: କାମରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବାବେଳେ ସାବଧାନ ରହନ୍ତୁ। ବ୍ୟାବସାୟିକ କାମରେ ଦୂର ଯାତ୍ରା।

କର୍କଟ: ସମାଜରେ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବଜାୟ ରହିବ। ବେପାରରେ ଫାଇଦା। ଭୂସ˚ପତ୍ତି ମାମଲାରେ ବଡ଼ ଫଇସଲା ହୋଇପାରେ।

ସି˚ହ: ମନୋବଳ ଦୃଢ଼ ରହିବ। ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ସମାଧାନ ବାହାରକରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ।

କନ୍ୟା: କୌଣସି ପୁରୁଣା ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ବାହାରିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ।

ତୁଳା: ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ଜରୁରୀ କାମରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଦରକାର। ଅର୍ଥଶାସ୍ତ୍ର ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

ବିଛା: ଅନ୍ୟକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁଝାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ରାଜନୀତିରେ ମନୋକାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବ୍ୟାବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୂର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ।

ଧନୁ: ସପରିବାର ଠାକୁର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯିବେ। ମାତା-ପିତାଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ। ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବିଦେଶ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା।

ମକର: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଭଲ ଦିନଟିଏ। ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ଯୁବକଙ୍କ ଲାଗି ସଫଳତାର ନୂଆ ଦ୍ବାର ଖୋଲିପାରେ।

କୁମ୍ଭ: ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‌ ଆଲୋଚନା ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଉଦା କରିବେ। ଘରକୁ କୁଣିଆ ଆସିପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ପୁରୁଣା ସଂପର୍କରୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଫାଇଦା ମିଳିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଗି ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାହିତଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More