Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

21

ମେଷ: କିଛି ନୂଆ କରିବାର ଭାବନା ମନରେ ଆସିବ। ଚାକିରିରେ କର୍ତ୍ତୃତ୍ବ ବଢ଼ିବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ। ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ବୃଷ: ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‌-ଆଲୋଚନା ହେବ। ଧନଲାଭର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ।

ମିଥୁନ: ଭାବପ୍ରବଣ ରହିବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଓ ବିବେକ ଅନୁସା‌ରେ କାମ କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟାବସାୟିକ କାମରେ ଦୂର ଯାତ୍ରା। ଭାବିଚିନ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ: ବ୍ୟବସାୟର ନୂଆ ଦିଗ ମିଳିବ। କାମ ପାଇଁ ଅଫିସରେ ପ୍ରଶ˚ସିତ ହେବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଭାଗିତା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ।

ସି˚ହ: ପୂଜାପାଠରେ ସମୟ ବିତିବ। ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧିତ କୌଣସି ବଡ଼ ମାମଲା ସମାଧାନ ହେବ। ଭାଗିଦାରି କାରବାରରେ ସୁଫଳ ମିଳିବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବ ପୂରା କରିବେ।

କନ୍ୟା: ଗରିବଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ବେକାରଙ୍କୁ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ।

ତୁଳା: ଆପଣଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ବ୍ୟବହାର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ଘରକୁ କୌଣସି ସ˚ପର୍କିୟ ଶୁଭ ଖବର ନେଇ ଆସିବେ। ବେପାରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ବିଛା: ଅନ୍ୟ ସହରରେ ବ୍ୟବସାୟ ବଢ଼ାଇବେ। ଗଣମାଧୢମ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ଧନୁ: ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟର ବିସ୍ତାର ଲାଗି ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ପ୍ରଶ˚ସା ମିଳିବ।

ମକର: ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‌-ଆଲୋଚନା ହେବ। କୌଣସି ବଡ଼ କ˚ପାନିର ଚାକିରି ଲାଗି ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ: କୌଣସି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାର ସମାଧାନ ହେବ। ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଗି ଯୋଜନା କରିବେ।

ମୀନ: ସବୁ କାମ ସହଜରେ ପୂରା ହୋଇଯିବ। କର୍ମଜୀବୀ ମହିଳାଙ୍କ ଲାଗି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସର ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖୀ ରହିବେ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More