Only for Entertainment

ଭାରତୀୟ ସେନା ହରାଇଲେ ପାକିସ୍ତାନ ସେନାଙ୍କୁ, ରୁଷୀ ସୈନିକ ଖୁସିରେ ଲଗାଇଲେ ‘ଭାରତ ମାତା କି ଜୟ’ନାରା !

panjab keshri
0 26

ଭାରତୀୟ ସୈନ୍ୟ ଦଳ ରୁସରେ ଚାଲିଥିବା ଆତଙ୍କବାଦ ରୋଧୀ ବିଶାଳ ଅଭ୍ୟାସରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ଭଲିବଲ ମ୍ୟାଚରେ ନିଜ ସମକକ୍ଷ ପାକିସ୍ତାନୀଙ୍କୁ ହରାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେନାର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ୮ଟି ଦେଶ ଭାଗ ନେଇଥିଲା । ମାତ୍ର ୫ରାଜପୁତ ରେଜିମେଂଟ ଟିମ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଛନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ସେନା ବିଜୟ ହେବା ପରେ ସବୁଠାରୁ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ ରୁସ । ରୁଷୀ ସୈନିକ ଖୁସିରେ ଭାରତ ମାତା କି ଜୟ ନାରା ଲଗାଇଥିଲେ । ମାସ୍କୋରେ ଭାରତୀୟ ଦୁତାବାସ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖା ହୋଇଛି ଯେ ‘ମ୍ୟାଚ କାରଣରୁ ଭାରତ ଏବଂ ରୁଷି ସେନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଚିୟର କରିଥିଲେ । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ ରୁଷର ଚୋଲିୟାବିସ୍କ ସହରରେ ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ଚାଲିଥିଲା । ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନର ସୈନ୍ୟ ଆତଙ୍କବାଦକୁ ରୋକିବା ଲାଗି ଏହି ବିଶାଳ ଅଭ୍ୟାସରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଆୟୋଜନ ସଂଘାଇ ସହଯୋଗ ସଙ୍ଗଠନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅଭ୍ୟାସରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ଏବଂ ବାୟୁସେନା ପାଖାପାଖି ୨୦୦କର୍ମୀ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଏଥିରେ ଏସସିଓର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ଯେପରିକି ରୁଷ, ଚୀନ, କିର୍ଗିଜ ଗଣରାଜ୍ୟ, କଜାକିସ୍ତାନ, ତଜାକିସ୍ତାନ ଏବଂ ଉଜ୍ୱୋକିସ୍ତାନରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More