Only for Entertainment

ରିଲିଜ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘ୱାର’ର ଡ୍ୟାନ୍ସ ନମ୍ବର ‘ଜୟ ଜୟ ଶିବଶଙ୍କର’ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୀତ, ଦେଖନ୍ତୁ

9

ୱାର ଚଳତବର୍ଷର ହାଇବଜେଟ, ପପୁଲାର ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟ ଓ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମ ଭାବେ ସବୁଠୁ ଆଗରେ ରହିଛି । ପରଦାରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଓ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଟକ୍କର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ଆସିବା ସହ ନୂଆ ମାଇଲଷ୍ଟୋନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏବେ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ଜୟ ଜୟ ଶିବ ଶଙ୍କର ଫୁଲ ଭିଡିଓକୁ ଜାରି କରିଛି । ଯେଉଁଥରେ ହ୍ରିତିକ ଓ ଟାଇରଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଡ୍ୟାନ୍ସ ୱାର୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ହିଟ ଚାଟ୍ ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ଫିଲ୍ମ ୱାର ଗୀତ ଜୟ ଜୟ ଶିବଶଙ୍କର । ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚା କରାଯାଇଛି ସେତିକି ଲୋକପ୍ରିୟତା ସାଉଁଟିଛି ଏହାର ଗୀତଗୁଡିକ । ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଓ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ ସିନ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ପରେ ଟିମ ୱାର ଏବେ ନୂଆ ଭିଡିଓ ଜାରି କରିଛି । ହ୍ରିତିକ ଓ ଟାଇଗରଙ୍କ ଦମରଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ କମ୍ପିଟେସନକୁ ଜୟ ଜୟ ଶିବଶଙ୍କର ଗୀତରେ ଯୋଡି ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ନୂଆ ଭିଡିଓ ଜାରି କରିଛି ।

୨ ମିନିଟ ୫୩ ସେକେଣ୍ଡରେ ଆପଣ ପୁରୁଣା ଗୀତର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଓ ପର ୫୩ ସେକେଣ୍ଡର ରହିଛି ହ୍ରିତିକ, ଟାଇଗରଙ୍କ ଦମଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ । ପ୍ରଥମ ଟାଇଗର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସହ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେଉଛନ୍ତି ହ୍ରିତିକ । ୟୁଟ୍ୟବରେ ଏହି ୩ମିନିଟ ୫୪ ସେକେଣ୍ଡର ଗୀତକୁ ଦର୍ଶକ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଗୀତଟି ଏବେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବାରେ ଲାଗିଛି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More