Only for Entertainment

‘ବିଗ ବସ୍’ ନା ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡ଼ୀ’? କେଉଁ ଶୋ ପାଇଁ ‘ୟେ ହୈ ମୋହବତେଁ’ ଛାଡ଼ିଲେ କରଣ ପଟେଲ?

india today
14

ଟିଭିର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାର କରଣ ପଟେଲଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁଣିବା ପରେ ହୁଏତ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ । କାରଣ ଏକତା କପୂରଙ୍କ ମେଗା ଧାରାବାହିକ’ ୟେ ହୈ ମୋହବତେଁ’ରେ ରମନ ଭଲ୍ଲା ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି କରଣ । ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କର ଯେତିକି ମନୋରଂଜନ କରିଛନ୍ତି ହୁଏତ ତାହା କୌଣସି ଉପହାର ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ । ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତିଯେ କରଣ ରିଆଲିଟି ଶୋ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ ତାହାକୁ ନେଇ ଠିକ ଭୁଲ ବିଚାର କରି କମେଂଟ ଦିଅନ୍ତି । ବିଶେଷ କରି ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ସଲମାନଙ୍କ ରିଆଲିଟି ଶୋ ବିଗବସକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ସେ ନିଜର ଦୃଢ ମନ୍ତବ୍ୟ ରଖନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ବିଗବସ ସିଜନ ଆରମ୍ଭ ହେବାମାତ୍ରେ ସେ ବାରମ୍ବାର ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଯାନ୍ତି । ଗତ ସିଜନ ୧୨ରେ କରଣଙ୍କୁ ବିଗବସ ଘରକୁ ଅତିଥି ଭାବରେ ଡକା ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜର ମତ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ । ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କରଣ ‘ୟେ ହୈ ମୋହବତେଁ’ ଶୋ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ କନଫର୍ମ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆଜ୍ଞା ହଁ କରଣ ଧାରାବାହିକ ଛାଡ଼ିବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ହେଉଛି ସେ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ରିଆଲିଟି ଶୋ ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡ଼ୀ’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଅଭିନେତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ ଉଭୟ ସମୟକୁ ବାଲାନ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଖୁବ ଚେଷ୍ଟା କଲେ, କିନ୍ତୁ ତାହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସେ ସିରିଅଲ ଛାଡ଼ୁଛନ୍ତି ।

କରଣ ଏକତା କପୂରଙ୍କୁ ଖୁବ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ନିଜକୁ କୃତଜ୍ଞ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କରଣ ।ଏହା ସହିତ ଏହି ଶୋ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ ଭଲପାଇବା ଦେଇଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଶୋ’ରେ ଦିବ୍ୟଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଅପୋଜିଟରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି କରଣ । ଏବେ କରଣଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଚୈତନ୍ୟ ଚୌଧୁରୀ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଚୈତନ୍ୟ ସିଆଇଡି ଏବଂ କହିଁ ତୋ ହୋଗା’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More