Only for Entertainment

‘ହିନ୍ଦୀ ମିଡିୟମ ୨’ରେ ହୋଇପାରେ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି, ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ରଙ୍ଗ ଜମାଇମେ ବେବୋ

The Indian Wire
7

ଫିଲ୍ମ ‘ବୀରେ ଦି ୱେଡିଂ’ ଜରିଆରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମାଲ ମଚାଇଥିବା କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଖୁବ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ । କରୀନା ଆଜିକାଲି ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଡ ନ୍ୟୁଜ’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ । ବେବୋ ଏବେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଇତି ମଧ୍ୟରେ କରୀନାଙ୍କୁ ନେୁଇ ଆଉ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଖବର ଅନୁସାରେ କରୀନାଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ବଡ ଫିଲ୍ମର ଅଫର ମିଳିଛି । ଯଦି କରୀନା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଯାଆନ୍ତି ତେବେ ସେ ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ବଡ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

kareena

ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଆପଣ ଠିକ୍ ଶୁଣିଲେ । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କରୀନା କପୁରଙ୍କୁ ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ‘ହିନ୍ଦୀ ମିଡିଅମ’ର ସିକ୍ୱଲ ପାଇଁ ଆପ୍ରୋଚ କରାଯାଇଛି । ଯଦି କରୀନା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ହିଁ ଭରନ୍ତି ତେବେ ଦର୍ଶକ କରୀନା ଏବଂ ଇରଫାନଙ୍କୁ ବଡ ପରଦାରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

‘ହିନ୍ଦୀ ମିଡିଅମ’ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୧୭ର ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ଥିଲା । ଫିଲ୍ମରେ ଇରଫାନ ଖାନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟତିତ ଫିଲ୍ମରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବା କମ ର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମର ସଫଳତାକୁ ନଜରରେ ରଖି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଏହାର ସିକ୍ୱଲ କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ କରୀନା ଫିଲ୍ମର ସିକ୍ୱଲରେ କାମ କରିବା ନେଇ କ’ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଉଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More