Only for Entertainment

ମେଷ ରାଶିର ଝିଅମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବେଷ୍ଟ ପାର୍ଟନର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ରାଶିର ପୁଅ

you tube
30

ସବୁ ଝିଅମାନଙ୍କ ମନରେ ଆଶା ଥାଏ ତାଙ୍କ ଲାଇଫ ପାର୍ଟନର ତାଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ରଖିବ ତାଙ୍କ ସବୁ ଇଚ୍ଛାକୁ ପୂରା କରିବ । ଯଦି ଏହି ଆଶା ପୂରଣ ନ ହୁଏ ତେବେ ଜୀବନ ନର୍କ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମେଷ ରାଶିର ଝିଅମାନଙ୍କ ପାଇଁ କେଉଁ ରାଶିର ପୁଅ ଭଲ ଲାଇଫ ପାର୍ଟନର ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ମେଷ ରାଶିର ଝିଅ-ମେଷ ରାଶିର ପୁଅ
ମେ ଷ ରାଶିର ଝିଅ ସ୍ୱଭାବରେ ଉଗ୍ର, କ୍ରୋଧୀ ଏବଂ ଚିଡଚିଡା ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯଦି ଉଭୟ ପୁଅ ଝିଅ ଯଦି ମେଷ ରାଶିର ହୋଇଥାନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କର ରିଲେସନ ଭଲ ହୋଇଥାଏ । ମେଷ ରାଶିର ଝିଅ କଥା କଥାରେ ଝଗଡା କରିଥାନ୍ତି ସେ ଥିପାଇଁ ମେ ଷ ରାଷିର ପୁଅଙ୍କୁ ହିଁ ତାହା ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ – ବୃଷ ରାଶି ପୁଅ
ବୃଷ ରାଶିର ପୁଅ ସ୍ୱଭାବରେ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧୌର୍ଯ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ମେଷ ରାଷିର ଝିଅ ଟିକେ ଅହଂକାରୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏପରି ସ୍ଥଳେ ବୃଷ ରାଶିର ପୁଅ ଭଲ ଭଲ କଥା କହି ଝିଅଙ୍କୁ କାବୁରେ ରଖିବା ଦରକାର । ଦୁହେଁ ଯଦି ବିବାହ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହି ବିବାହ ସର୍ତ୍ତରେ ହିଁ ଚାଲିବ ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ – ମିଥୁନ ରାଶି ପୁଅ
ଯ ଦି ମେଷ ରାଶିର ଝିଅ ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶିର ପୁଅ ବିବାହ କରନ୍ତି ତେବେ ଦୁହେଁ ମିଶି ଯେକୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ଝଗଡା ହେବ କିନ୍ତୁ ଏହା ବିବାହ ପାଇଁ ପରଫେକ୍ଟ ଯୋଡି ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ-କର୍କଟ ରାଶି ପୁଅ
ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ଝଗଡାର ବାତାବରଣ ଲାଗିରହିବ । କାରଣ କର୍କଟ ରାଶିର ପୁଅ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ମେଷ ରାଶିର ଝିଅ ରାଗିଥାନ୍ତି । ଦୁହିଁଙ୍କ କାମ କରିବାର ସମୟ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ଅଲଗା ରହିଥାଏ । ଏହିକାରଣରୁ ବିବାହ ଭଲରେ ଚାଲିପାରେ ନାହିଁ ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ-ସିଂହ ରାଶି ପୁଅ
ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ଯବ ଦି ବିବାହ ହୁଏ ତେବେ ଏ ହା ଖୁବ ଆକର୍ଷକ ହୋଇଥାଏ । ମେ ଷ ରାଶି ଝିଅମାନଙ୍କ ମସ୍ତିଷ୍କ ତିକ୍ଷ୍ନ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ସିଂହ ରାଶିର ପୁଅଙ୍କ ପର୍ସନାଲିଟି ଆକର୍ଷକ ହୋଇ ଥାଏ ଫଳରେ ଦୁହେଁ ସବୁ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂ ର କରିବାର କ୍ଷମତା ରଖିଥାନ୍ତି ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ-କନ୍ୟା ରାଶି ପୁଅ
ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ବିବାହ ହେବା ଫଳ ରେ ଝିଅ ସବୁବେଳେ ପୁଅଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର କରି ଥାନ୍ତି । ଏହି ବିବାହ ଏ କ ଆଦର୍ଶ ବିବାହ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ- ତୁଳା ରାଶି ପୁଅ
ତୁଳା ରାଶିର ପୁଅ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ମେଷ ରାଶିର ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କୁ ମନ ଦେଇ ବସିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ଅସୁବିଧା ଦେଖାଦେଇ ପାରେ । ମେଷ କ୍ଷତ୍ରିୟ ରାଶି ଏବଂ ତୁଳା ରୁଦ୍ର ରାଶି । ଯଦି ଏହି ରାଶିର ପୁଅ ମେଷ ରାଶିର ଝିଅଙ୍କ ଭାବନା ବୁଝିପାରିବେ ତେବେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହୋଇପାରିବ ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ- ବିଛା ରାଶି ପୁଅ
ଏହି ଦୁଇ ରାଶି ପରସ୍ପର ସହିତ ପଡନ୍ତି ନାହିଁ । ଦୁହିଁଙ୍କ ଭାବନା ମଧ୍ୟରେ ଆକାଶ ପାତାଳ ର ଫରକ ଦେଖାଯାଇଥାଏ । ମେଷ ରାଶି ଝିଅଙ୍କ ଆଡିଟ୍ୟୁଡ ଏବଂ ବିଛା ରାଶି ପୁଅଙ୍କ କଂଜୁସ ସ୍ୱଭାବ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ-ଧନୁ ରାଶି ପୁଅ
ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ଯୋଡି ବିବାହ ପାଇଁ ପରଫେକ୍ଟ ହୋଇଥାଏ । ଧନୁ ରାଶି ପୁଅ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିଷ୍ଟାର ସହିତ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ମିଳନ ଏକ ଆଦର୍ଶ ଯୋଡି ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ-ମକର ରାଶି ପୁଅ
ମକର ରାଶିର ପୁଅମାନେ କୌଣସି କଥାକୁ ଚତୁରତାର ସହିତ ଲୁଚାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମେଷ ରାଶିର ଝିଅଙ୍କ ନଜରରୁ ବଂଚିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଯଦି ଏହି ଦୁଅ ରାଶିର ବିବାହ ହୁଏ ତେବେ ମ କର ରାଶି ପୁଅଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱଭାବକୁ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ବିବହ ପରଫେକ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ- କୁମ୍ଭ ରାଶି ପୁଅ
ମେ ଷ ରାଶିର ସ୍ୱଭାବ ଗମ୍ଭୀର ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସ୍ୱଭାବ ପରିଶ୍ରମୀ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଦୁଇ ରାଶି ପାଇଁ ସ୍ୱାଭିମାନ ବଡ ହୋଇଥାଏ । ଏହାକୁ ଦୁହେଁ ଯଦି ବୁଝିପାରିବେ ତେବେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହୋଇପାରେ ।

ମେଷ ରାଶି ଝିଅ-ମୀନ ରାଶି ପୁଅ
ମୀନ ରାଶୁର ପୁଅଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ଚଂଚଳ ରହିଥାଏ । ଏପରି ସ୍ଥ୍ିତିରେ ମେଷ ରାଶି ଝିଅ ପୁଅକୁ ସୁଧାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ରାଶିର ପୁଅ ଯଦି ନିଜ ନେଚର ନବଦଳାନ୍ତି ତେବେ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ଦେଖାଯାଇଥାଏ । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଲାଗିରହିବ । ଯଦି ପୁଅ ସମ୍ପର୍କ ଠାରୁ ମିଛକୁ ଦୂରେଇ ରଖେ ତେବେ ଏହା ସଫଳ ବିବାହ ହୋଇ ପାରିବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More