Only for Entertainment

ଲିଲୀ ସିଂ ଭାଇରାଲ କଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ହଳଦୀ ସେରେମୋନୀର ଫଟୋ, ନିକକୁ ଦେଖି ହସୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ଦେଶୀ ଗର୍ଲ

zee news
12

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନସ ବିବାହ ଗତ ବର୍ଷ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କା-ନିକଙ୍କୁ କେବେଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଭଲପାଇବା ମିଳିବାରେ ଲାଗିଛି । ସେଥିପାଇଁ ତ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହରେ ଅନେକ ବିଦେଶୀ ବନ୍ଧୁ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ସୁପରୱମ୍ୟାନ ନାମରେ ପରିଚିତ ଲିଲୀ ସିଂ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟଙ୍କା-ନିକଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଲିଲ. ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ମାସ ପରେ ତାଙ୍କ ହଳଦୀ ସେରେମୋନୀର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖି ଆପମ ଅନ୍ଦାଜ ଲ ଗାଇ ପରିବେ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହରେ ସମସ୍ତେ କେତେ ଏଞ୍ଜୟ କରିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଭଲ ବାନ୍ଧବୀ ତଥା ଫେମସ ୟୁଟ୍ୟୁବର ଲିଲୀ ସିଂ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିକ-ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ହଳଦୀ ସେରେମୋନୀର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିକଙ୍କୁ ରଗଡି ରଗଡି ହଳଦୀ ଲଗାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

 

ଫଟୋ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲିଲୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହିପରି ଭାବେ ଜୋନସ ବ୍ରଦରଙ୍କୁ ସିମ୍ପସନରେ ପରବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଏ । ମୁଁ ଏହାକୁ ଠିକ ଭାବରେ କରିବି । ମୋତେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ ହଳଦୀ ସେରେମୋନୀରେ କିଛି ଦୟା କରିବାର ନାହିଁ । ତାଙ୍କ କଥା ମୁଁ କାଟି ପାରିବି ନାହିଁ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଜ ନଟ ଇଟ ରୋମାଣ୍ଟିକ’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ସେହିପରି ବଲଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ସ୍କାଇ ଇଜ ପିଙ୍କ’ରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନଜର ଆସିବେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More