Only for Entertainment

‘ବାଜାର’ ମ୍ୟାଗାଜିନ ପାଇଁ ‘କଳଙ୍କ’ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ ଫଟୋସୁଟ, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ

bollywood tadka
30

ଫିଲ୍ମ ମେକର କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ମଲ୍ଟି ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ‘କଳଙ୍କ’ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ରିଲିଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ୩ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିଡିଂ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା । ଏହି ଲିଡିଂ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କଳଙ୍କ ଲୁକ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ସାରିଛି ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

 

 

View this post on Instagram

 

What better way to celebrate Women’s Day. Our 10th Anniversary issue cover with three powerhouses of Indian cinema—Sonakshi Sinha, Madhuri Dixit Nene, and Alia Bhatt.👑 @aslisona @madhuridixitnene @aliaabhatt. • • • All Clothes: Shantanu & Nikhil (@shantanunikhil) All Watches: Roger Dubuis (@roger_dubuis) • Editor: Nonita Kalra (@nonitakalra) Creative director: Yurreipem Arthur (@yurriepem) Fashion director: Edward Lalrempuia (@edwardlalrempuia) Videographer: Tenzin Tsundue (@kettlelove) Photographer: Prasad Naik (@prasadnaaik) Fashion Features Editor: Butool Jamal (@butoolbegum) Consulting Editor, Digital: Ravneet Kaur Sethi (@ravneetkaurr) Fashion assistants: Smridhi Sibal (@smridhisibal), Moumita Sarkar (@heysarkar), Parvati Mangal (@parvatimangal), and Shruti Joshi (@shrutijoshi21) Production: Parul Menezes (@parulmenezes) • • • For Alia Bhatt (@aliaabhatt) Hair: Amit Thakur (@amitthakur_hair) Make-up: Anil Chinnappa (@anilc68) Jewellery: Anjali Bhimrajka Fine Jewels (@abfjewels) For Madhuri Dixit (@madhuridixitnene) Hair: Queensly Chettiar (Saru @chettiarqueensly) Make-up: Billy Manik (@billymanik81) Jewellery: Mehta & Sons (@mehtasons1931) For Sonakshi Sinha (@aslisona) Hair & Make-up: Namrata Soni (@namratasoni) Assisted by: Tanvi Marathe (@tanvismarathe) Jewellery: Narendra Mehta Fine Jewels (@mehtasons1931) PR agency: HYPE (@hypenq_pr) #aliabhatt #sonakshisinha #madhuridixit #bazaarindia #womensday

A post shared by Harper’s Bazaar, India (@bazaarindia) on

ନିକଟରେ ଏହି ୩ ଅଭିନେତ୍ରୀ ‘ବାଜାର’ ମ୍ୟାଗାଜିନ ପାଇଁ ଫଟୋସୁଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ସୁଟର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ‘ବାଜାର’ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋସୁଟରେ ୩ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗ୍ଲାମରସ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ମ୍ୟାଗାଜିନର ୧୦ ବର୍ଷ ପୂରା ହେବା ଅବସରରେ ଏହି ଫଟୋ ସୁଟ କରାଯାଇଥିଲା ।

 

 

View this post on Instagram

 

Our 10th Anniversary cover features three quintessentially Bazaar women—Madhuri Dixit Nene, Alia Bhatt, and Sonakshi Sinha. They star together in the upcoming film ‘Kalank’—pointing to a new direction of cinema where women are not stereotyped. @madhuridixitnene @aliaabhatt @aslisona • • • All Clothes- Shantanu & Nikhil (@shantanunikhil) All Watches- Roger Dubuis (@roger_dubuis ) • • • Editor: Nonita Kalra (@nonitakalra) Creative director: Yurreipem Arthur (@yurreipem ) Fashion director: Edward Lalrempuia (@edwardlalrempuia) Videographer: Tenzin Tsundue (@kettlelove) Photographer: Prasad Naik (@prasadnaaik) Fashion Features Editor: Butool Jamal (@butoolbegum) Consulting Editor, Digital: Ravneet Kaur Sethi (@ravneetkaurr) Fashion assistants: Smridhi Sibal (@smridhisibal), Moumita Sarkar (@heysarkar), Parvati Mangal (@parvatimangal), and Shruti Joshi (@shrutijoshi21) Production: Parul Menezes (@parulmenezes) For Alia Bhatt (@aliaabhatt) Hair: Amit Thakur (@amitthakur_hair) Make-up: Anil Chinnappa (@anilc68) Jewellery: Anjali Bhimrajka Fine Jewels (@abfjewels) For Madhuri Dixit (@madhuridixitnene) Hair: Queensly Chettiar (Saru @chettiarqueensly) Make-up: Billy Manik (@billymanik81) Jewellery: Mehta & Sons (@mehtasons1931) For Sonakshi Sinha (@aslisona) Hair & Make-up: Namrata Soni (@namratasoni) Assisted by: Tanvi Marathe (@tanvismarathe) Jewellery: Narendra Mehta Fine Jewels (@mehtasons1931) PR agency: HYPE (@hypenq_pr) #aliabhatt #sonakshisinha #madhuridixit #kalank #bazaarindia

A post shared by Harper’s Bazaar, India (@bazaarindia) on

ଭଡିଓରେ ୩ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ନିଜ ରୋଲ ମଡେଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମାଧୁରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମା’ ତାଙ୍କର ପ୍ରେରଣା ସେହିପରି ସୋନାକ୍ଷୀ ରେ ପରତ୍ୟେକ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣ ପ୍ରେରଣା ନେଇ ପାରିବେ ।

ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଫିଲ୍ମରେ ଏହି ୩ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ୟତିତ ବରୁଣ ଧୱନ, ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁର ଏବଂ ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମ ୧୯ ଏପ୍ରିଲରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More