Only for Entertainment

ଫିଲ୍ମ ‘ଜିଲ୍ଲା ଗୋରଖପୁର’ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହେବା କ୍ଷଣି ବିବାଦ, ନିର୍ମାତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ !

bollywoodtadka
0 33

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ କଥିତ ବାୟୋପିକ ‘ଜିଲା ଗୋରଖପୁର’ଫିଲ୍ମ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହେବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବିବାଦ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହେଲାଣି । ମେରଠରେ ଭାଜପା ବିଧାୟକ ସୋମେନ୍ଦ୍ର ତୋମର ମେଡିକାଲ ଥାନାରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି ।

ଅସଲରେ, ଜିଲ୍ଲା ଗୋରଖପୁର ନାଁରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଗବା କପଡା ପିନ୍ଧି ହାତରେ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ଛିଡା ହେବାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପାଖରେ ଏକ ଗାଇ ମଧ୍ୟ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଏବଂ ମନ୍ଦିର ଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହେବା କ୍ଷଣି ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ମେରଠର ଭାଜପା ବିଧାୟକ ଆପତ୍ତି ଜତାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଇଛନ୍ତି । ଆରୋପ ଏହା ଯେ ଫିଲ୍ମରେ ଧାର୍ମିକ ଭାବନାଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ପହଂଚାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ ଯେଉଁଭଳି ପୋଷ୍ଟର ଦେଖାଯାଇଛି, ଏହାଦ୍ୱାରା ସମାଜକୁ କୁସନ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଉଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ପୋଷ୍ଟରରେ ସମାଜକୁ ବାଂଟିବା ଏବଂ ଭୂଲ ସନ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିବା ବିଧାୟକ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ପୁଲିସ ରାତିରେ ହିଁ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ନାହିଁ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମକୁ ଭ୍ରମ ନଜରରେ ଦେଖାଯାଉଛି ମାତ୍ର ସେଭଳି କିଛି ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନାହିଁ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More