Only for Entertainment

ହାତରେ ଗ୍ଲୋଭସ ପିନ୍ଧି ଭୋଟରଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାଉଥିଲେ ମମତାଙ୍କ ଏହି ସେଲିବ୍ରେଟୀ କ୍ୟାଣ୍ଡିଡେଟ?

aajtak
8

ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟର ମତଦାନ ଶେଷ ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ଫଳାଫଳା ଉପରେ । ରାଜେନୈତିକ ପାର୍ଟି ସମେତ ସମସ୍ତ ଜନତାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ୨୩ ତାରିଖକୁ । ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର କେତେକ ସିଟରେ ମତଦାନ ହୋଇଛି । ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଯାଦବପୁରରୁ ସିପିଆଇଏସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସୋମନାଥ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କୁ ହରାଇ ଚାଂଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରି ଦେଇଥିଲେ । ଏବେ ଏହି ସିଟ ବଙ୍ଗାଳୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିମି ଚଳ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ମିଳିଛି ।

 

View this post on Instagram

 

Sunday 🧚

A post shared by Mimi (@mimichakraborty) on

ବିଜେପି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଯୋଗୁଁ ଟିଏମସି ବାରମ୍ବାର ମିମିଙ୍କୁ ଗ୍ଲାମରସ ଇମେଜ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାଉ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହେଉଛି ସେ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାଉଥିବା ସମୟରେ ଗ୍ଲୋଭସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ବିଜେପି ଦୋଷ ଲଗାଇଛିଯେ ମିମି ଭୋଟର୍ସଙ୍କୁ ଅପମାନ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମିମିଙ୍କ ଟିମ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ କ୍ୟାମ୍ପେନ କରି ତାଙ୍କ ହାତରେ ନଖ ଦାଗ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଏହା ସହିତ ଭୀଷଣ ଗରମରେ ହାତ ଜଳି ଯାଉଥିଲା, ତେଣୁ ସେ ହାତରେ ଗ୍ଲୋଭସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More