Only for Entertainment

କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି କପଲ, ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ’ରେ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବିବାହ

bollywood tadka
21

ବଲିଉଡ ସିଙ୍ଗର ନୀତି ମୋହନ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଅଭିନେତା ତଥା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଏକ୍ସ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ନିହାର ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ୧୪ ଫେବୃଆରୀ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ’ରେ ବିବାହ କରିବେ । ନିକଟରେ ଏହି କପଲ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ’ରେ ପହଁଚିଥିଲେ । ଶୋ’ରେ ନିହାର ନୀତିଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଂଁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ । କପିଲ ଏହି କପଲଙ୍କଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଲଭ ଷ୍ଟାରୀ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ।

kapil show

ନିହାର ଶୋ’ରେ ନିଜ ଲଷ୍ଟୋରୀ ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରି କହିଥିଲେ, ସେ ନୀତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଦିନରୁ ଜାଣିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଆସାମ ବ୍ୟାଣ୍ଡର ସଦସ୍ୟ ଥିଲେ । ସେହି ବ୍ୟଣ୍ଡରେ ନିହାରଙ୍କ ଜମେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ଥିଲେ । ନିହାର କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀଙ୍କୁ ନୀତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ମାତ୍ର ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ମାତ୍ର ସେହି ବାନ୍ଧବୀଙ୍କ ବିବାହରେ ନୀତିଙ୍କ ସହିତ ନିହାରଙ୍କର ଦେଖା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଭଲପାଇବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

ନିହାର ନୀତିଙ୍କୁ ଶୋ’ରେ ପ୍ରପୋଜ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମାହୋଲ ଖୁବ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତେବେ ନୀତି ଏବଂ ନିହାରଙ୍କ ବ୍ୟତିତ ଶୋ’ରେ ନୀତିଙ୍କ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ତଥା କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଶକ୍ତି ମୋହନ ଏବଂ ମୁକ୍ତି ମୋହନ ମଧ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

neeti and kapil

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More