Only for Entertainment

ଏବେ ଫେସବୁକରେ ଭିଡ଼ିଓରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ, ୟୁଟ୍ୟୁବର ଛୁଟି ।

Computing Cage
0 25

ଫେସବୁକ ନିଜ ଭିଡ଼ିଓ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ‘ଫେସବୁକ ବଂଚ’କୁ ସାରା ଦୁନିଆ ପାଇଁ ରିଲିଜ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ଫେସବୁକ ତରଫରୁ ଭିଡ଼ିଓ ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ । ଏହା ଗୁଗଲର ୟୁଟ୍ୟୁବକୁ ଫେସବୁକର ଜୱାବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏହାକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଗତ ବର୍ଷ ଆମେରିକାରେ ଲଂଚ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ଭିଓଡି ସେବା ଗୁରୁବାର ଠାରୁ ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ପବ୍ଲିସର୍ସ ଏବଂ କଂଟେଟ କ୍ରିଏଟର୍ସଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ପାଇଁ ଅନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବଜାର ମିଳିବ । ଫେସବୁକର ଏକ ଷ୍ଟେଟମେଂଟରେ କୁହାଯାଇଛିଯେ ବଂଚ ଲଂଚିଙ୍ଗ ସହିତ ସେ ଅନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ତରରେ ଉଭୟ ପବ୍ଲିସର୍ସ ଏବଂ କ୍ରିଏଟର୍ସଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ସ୍ତରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମଟି ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟରେ କ୍ରିଏଟର୍ସ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିପାରିବେଯେ ତାଙ୍କ ତଥ୍ୟ କିଭଳି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି ।

ଫେସବୁକ ଭିଡ଼ିଓ ଜରିଆରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ କିଛି ସର୍ତ୍ତ ରଖିଛନ୍ତି । କ୍ୱାଲିଫାଇ କରିବା ପରେ କ୍ରିଏଟର୍ସଙ୍କୁ ଅତି କମରେ ୩ ମିନିଟର ଭିଡ଼ିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ହେବ,ଯାହାର ୧୦,୦୦୦ ଫଲୋର୍ସ ହେବା ଦରକାର । ୨ ମାସର ସମୟ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ୩୦ ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ୧ ମିନିଟ ଭ୍ୟୁଜ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ବା ଫେସବୁକର ମନିଟାଇଜେସନ ଏଲିଜିବିଲିଟି ମାନକକୁ ପୂରା କରିବାକୁ ହେବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More