Only for Entertainment

ଟ୍ରାଙ୍ଗୁଲାର୍ ଲଭଷ୍ଟୋରୀକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ଓଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଚାଲ୍ ଟିକେ ପ୍ରେମ କରିବା’, ଲିଡ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି କଳାକାର

FACEBOOK PIC OF ODIA MOVIES
25

ଓଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ଟ୍ରାଙ୍ଗୁଲାର୍ ଲଭଷ୍ଟୋରୀ ‘ଚାଲ୍ ଟିକେ ପ୍ରେମ କରିବା’ । ଫିଲ୍ମରେ ଲିଡ୍ ଭୂମିକାରେ ଦେବରାଜ୍, ଚିନ୍ମୟୀ ଓ ଲିପ୍ସା ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଏବେ ଜୋର୍ ସୋର୍ରେ ଆଗେଇ ଚାଲିଛି । ଦେବକୀ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଅବଦାନ ଏହି ସିନେମାର ସୁଟିଂ ଏବେ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏହା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପରଦାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

CHAL TK PREMA KARIBA

ଦେବରାଜ୍ ଓ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦେବକୀ ପ୍ରଡକ୍ସନର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ତୋ ପ୍ରେମରେ ପଡିଲା ପରେ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ଚାଲ୍ ଟିକେ ପ୍ରେମ କରିବାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଏହି ଯୋଡିକୁ ରୋମାନ୍ସ କରିବାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ତେବେ ଏହି ଟ୍ରାଙ୍ଗୁଲାର୍ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଆଉ ଏକ ନାୟିକା ଭାବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପ୍ସା ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

CHAL TIKE PREMA KARIBA POSTER

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଚାଲ୍ ଟିକେ ପ୍ରେମ କରିବାର ସ୍କ୍ରିନପ୍ଲେ ସହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ସରୋଜ୍ କାନ୍ତ । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ଚିନ୍ମୟୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ । ଏହି ସିନେମାରେ ସଙ୍ଗୀତ ବିଭୂତି ଗଡନାୟକ ଦେଇଥିବାବେଳେ କାହାଣୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଦେବକୀ ସାହୁ । ଫିଲ୍ମଟିର୍ ସୁଟିଂ ଜାରି ରହିଥିବାବେଳେ ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିର କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More