Only for Entertainment

ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଫ୍ରି ହେଲା ‘କୁଲି ନମ୍ବର ୧’ର ସୁଟିଂ ସେଟ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କଲେ ପ୍ରଶଂସା

tweet by Varun Dhawan
42

କେବଳ ଦେଶ ନୁହେଁ ପୂରା ଦୁନିଆରୁ ପରିବେଶକୁ ନେଇ ଯେଉଁ ରିପୋର୍ଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ତାହା ଖୁବ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ । ପରିବେଶ ପୂଦୂଷଣକୁ ଦୃଷ୍ଟରେ ରଖି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ୧୫ ଅଗଷ୍ଟରେ ଲାଲ କିଲ୍ଲାରେ ସିଙ୍ଗିଲ ୟୁଜ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାରକୁ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇ କୁଲି ନମ୍ବର ୧ ମେକର୍ସ ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଫ୍ରି କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି ।

‘କୁଲି ନମ୍ବର ୧’ ମେକର୍ସ ଏବଂ ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟ ପାଣି ପିଇବା ପାଇଁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବଲଟର ବ୍ୟବହାର ବନ୍ଦ କରି ଷ୍ଟିଲ ବୋତଲର ବ୍ୟବହାର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ଲିଡ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧୱନ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

ବରୁଣ ଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ, ‘ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ମୁକ୍ତ ରାଷ୍ଟ୍ର ଏବେ ସମୟ ମାଗୁଛି । ଏବଂ ଆମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ ଭଲ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇଛି । ଏହିଭଳି ଛୋଟ ଛୋଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ । କୁଲି ନମ୍ବର ୧ ଫିଲ୍ମ ସେଟରେ ଏବେ ଷ୍ଟିଲ ବୋତଲର ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ । ’

‘କୁଲି ନମ୍ବର ୧’ ମେକର୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଏହି ପରିବତ୍ତ ର୍ନକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ମୋଦୀ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘କୁଲି ନମ୍ବର ୧ ର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଦେଖି ଖୁବ ଖୁସି ଅନୁଭବ ହେଉଛି । ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ଭାରତରେ ସିଙ୍ଗିଲ ୟୁଜ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ମୁକ୍ତ କରିବା ଦିଗରେ ନିଜର ଯୋଗଦାନ ଦେଉଛି ।’

ଏହା ସହିତ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଜ୍ୟାକି ଭଗନାନୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ଖୁସି ଜାହିର କରି ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More