Only for Entertainment

କୁସ୍ତି ଯୋଦ୍ଧା ରେବେଲଙ୍କଠୁ ମାଡ ଖାଇବା ପରେ ମାର୍ସଲ ଆଟ ଶିଖିଲେ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ।

zeenews
7

ଡ୍ରାମା କ୍ୱିନଙ୍କ ନୂଆ ନାଟକ । ନୂଆ ରେସଲିଂ ରିଙ୍ଗରେ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କୁ ମହିଳା ରେସଲର୍ କଚାଡି ଦେବା ପରେ ଏବେ ରାକ୍ଷୀ ଶିଖୁଛନ୍ତି ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ । ରେସଲିଂ ରିଙ୍ଗରେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କଚାଡି ଦେଇଥିଲେ ବିଦେଶୀ କୁସ୍ତି ଯୋଦ୍ଧା ପୂର୍ବରୁ ରେସଲିଂ ରିଙ୍ଗରେ କଚାଡ଼ି ହୋଇ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଏପିରିକି ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେ ସମୟରେ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଏହି ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା ବ୍ରୁସ ଲିଙ୍କ ୭୮ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ରାକ୍ଷୀ ଏହି ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଶିଖିଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇରେ ଏହି ଜନ୍ମଦିନ ମନାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ରାକ୍ଷୀ ସାମିଲ ହୋଇ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଶିଖିଥିଲେ ।

ଡ୍ରାମା କ୍ୱିନଙ୍କ ନୂଆ ନାଟକ । ନୂଆ ରେସଲିଂ ରିଙ୍ଗରେ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କୁ ମହିଳା ରେସଲର୍ କଚାଡି ଦେବା ପରେ ଏବେ ରାକ୍ଷୀ ଶିଖୁଛନ୍ତି ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ । ରେସଲିଂ ରିଙ୍ଗରେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କଚାଡି ଦେଇଥିଲେ ବିଦେଶୀ କୁସ୍ତି ଯୋଦ୍ଧା ପୂର୍ବରୁ ରେସଲିଂ ରିଙ୍ଗରେ କଚାଡ଼ି ହୋଇ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଏପିରିକି ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେ ସମୟରେ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଏହି ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା ବ୍ରୁସ ଲିଙ୍କ ୭୮ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ରାକ୍ଷୀ ଏହି ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଶିଖିଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇରେ ଏହି ଜନ୍ମଦିନ ମନାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ରାକ୍ଷୀ ସାମିଲ ହୋଇ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଶିଖିଥିଲେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More