Only for Entertainment

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଲଭ ରଂଜନଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଏକ୍ସ କପଲ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ପୁରୁଣା କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ

google
5

ଏବେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଦୀପିକା ପାକୁକୋନଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛି ସତ କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ସେ ହିଭଳ ରଣବୀର ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ନିଜର ଭଙ୍ଗା ସମ୍ପର୍କକୁ କାମ ମଝିରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ । ବ୍ରେକଅପ ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ତମାସା ପରି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବଡ ପରଦାରେ ପୁଣିଥରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି । ଏବେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତାଜା ଖବର ଅନୁସାରେ ଦୁହେଁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଲଭ ରଂଜନଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି ।

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା ଯେ ଲଭ ରଂଜନଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦୀପିକା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବ୍ୟତିତ ଅଜୟ ଦେବଗନ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ଫିଲ୍ମରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଆଉ ନଜର ଆସିବେ ନାହିଁ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଦୀପିକା ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ପେବୃଆରୀକୁ ଡେଟ ଫିକ୍ସ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ନିକଟରେ ଏକ ଟିଭି ଆଡ୍ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଆଡ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଦୁହିଁଙ୍କ କେମେଷ୍ଟୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ।

ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୀପିକା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ଛପାକରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଜଣେ ଏସିଡ ପିଡିତା ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ । ସେହିପରି ରଣବୀର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More