Only for Entertainment

ଗୋବିନ୍ଦା, ଅନିଲ କପୁର ଏବଂ ବିଗ ବିଙ୍କୁ ଆଇଡଲ ମାନନ୍ତି ରଣବୀର ସିଂ, ଏହା ହେଉଛି କାରଣ

DNA
5

ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ମାତ୍ର ୧୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଯେଉଁ ଉପଲବ୍ଧି ହାସିଲ କରିଛନ୍ତି ତାହା ବଡ ବଡ କଳାକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିନାହିଁ । ଆଜି ତାଙ୍କର ବହୁତ ବଡ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗ ଅଛନ୍ତି । ଲୋକେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱଭାବକୁ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀରଙ୍କର ଲୁକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଏ । ଏପରିି କି ତାଙ୍କ ଲୁକକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ କପି କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ନିକଟରେ ଦେଇଥିବା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ରଣବୀର କହିଥିଲେ ବଲିଉଡରେ ସେ କାହାକୁ ନିଜ ଆଇଡଲ ଭାବିଥାନ୍ତି ।

ରଣବୀର ଏକ ମ୍ୟାଗାଜିନକୁ ଦେଇଥିବା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ, ସେ ଗୋବିନ୍ଦା, ଅନିଲ କପୁର ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଆଇଡଲ ବୋଲି ମାନିଥାନ୍ତି । ସେ କହିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଦେଖି ସେ ବଡ ହୋଇଛନ୍ତି । ରଣବୀର କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋ ମଧ୍ୟରେ ଏହି କଳାକାରମାନେ ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ନ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ ମୋ ଅଭିନୟରେ ତାଙ୍କର ଛଲକ ନଜର ଆସିଥାଏ । ସେ କହିଥିଲେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ସେ କମ୍ପ୍ଲିଟ ପଫର୍ମର ମାନିଥାଏ । ଇମୋଶନ ହେଉ, କମେଡି ହେଉ କିମ୍ବା ଡ୍ୟାନ୍ସ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସିନକୁ ଭଲ ଭାବେ ତୁଲାଇଥାନ୍ତି ।

ranveer-singh-anil-kapoor-simmba

ସେହିପରି ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ସେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମକୁ ଭଲ ଭାବେ ବୁଝିଥାନ୍ତି ଯେପରି ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ । କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ସେ କେବେ ଓଭର କନଫିଡେନ୍ସ ହୋଇନଥାନ୍ତି । ସେବୁବେଲେ ଭଲ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପରି ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ଏହା ସହିତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚଙ୍କ ସରିୟସନେସ ରଣବୀରଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ ।

ରଣବୀରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ୨୦୧୮ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ସିମ୍ବା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖୁବ ଭଲ ବଜନେସ କରିଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ । ଏବେ ସେ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଗଲିବୟରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମରେ ତାରଙ୍କ ଅପୋଜିଟରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀରଙ୍କୁ ଏକ ର‌୍ୟାପର ଭୂମିକାରେ ଦେକଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More