Only for Entertainment

ରେପ ଆରୋପରେ ମିଥୁନଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ଶାଶୁ-ଆମେ ସତ ଜାଣିଛୁ,ବିବାହ ହେବ ।

aajtak
0 45

ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପୁଅ ମହାଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିବାହ ୭ ଜୁଲାଇକୁ ୟଶ ବଂଶର ଫେମ ଆକ୍ଟ୍ରେସ ଶିଲା ଶର୍ମାଙ୍କ ଝିଅ ମଦାଲସା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଅବଶ୍ୟ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମହାଅକ୍ଷୟଙ୍କ ନାମରେ ରେପ ମାମଲାରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ବିବାହକୁ ନେଇ ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ନିଜେ ଶିଲା ଶର୍ମା ସିଧାସଳଖ କହିଛନ୍ତିଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ବିବାହ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାରିଖରେ ହେବ ।

ଶିଲା ଶର୍ମା ସ୍ପଟବଏ ସହିତ କଥା ହେଉଥିବା ସମୟରେ କହିଛନ୍ତିଯେ ଯେଉଁ ତାରିଖରେ ବିବାହ ଡେଟ ଠିକ ହୋଇଛି ସେହି ଦିନ ହେବ । ତେବେ ମିଥୁନଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ପୁଅଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିବା ହେତୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ୟୋଗିତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ପାଇଁ କୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ମହାଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିବାହ ୭ ଜୁଲାଇକୁ ଓଟିର ଏକ ହୋଟେଲରେ ହେବ ଏବଂ ତାହା ମିଥୁନଙ୍କ ନିଜ ହୋଟେଲ । ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତିଯେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ବିବାହ ପୁର୍ବରୁ ଦୋଷୀକୁ ଗିରଫ କରାଯାଉ ।

ମହାଅକ୍ଷୟଙ୍କ ନାମରେ ରେପ ଏବଂ ଗର୍ଭପାତ କରିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।
ଶିଲା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତିଯେ ମିମୋହଙ୍କର ୨୦୧୫ରେ ମହାଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହୋଇଥିଲା । ଆମେ ସବୁ ଜାଣିଛୁ । ସମସ୍ତଙ୍କର କିଛି ନା କିଛି ଅତୀତ ରହିଥାଏ । ତେବେ ବିବାହରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ମିମୋହ ଏଭଳି କରୁଛନ୍ତି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More