Only for Entertainment

ସଙ୍ଗୀତ ପରେ ଅଭିନୟରେ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବେ ବାଦଶାହ

you tube
9

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହିଟ ଗୀତ ଦେଇଆସୁଥିବା ପଞ୍ଜାବୀ ର‌୍ୟାପର ସିଙ୍ଗର ବାଦଶାହା ଏବେ ସିନେମାରେ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତିି । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିକା ଶିଳ୍ପୀ ଦାସ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସିନେମାରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବାଦଶାହା । ଏହି ସିନେମାରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ବରୁଣ ଶର୍ମା, ଅନୁ କପୁର, କୁଲଭୁଷଣ ଖରବିନ୍ଦା ଓ ନାଦିରା ବବର ଆଦି କଳାକାରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

Badshah-e_d

ବାଦଶାହା କହିଛନ୍ତି କି, ଏହି ସିନେମାକୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ ଆଶାବାଦୀ ଥିବା ବେଳେ ବହୁତ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି, ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଭାବେ ବି ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପରଫେକ୍ଟ ବୋଲି ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ତାଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ।

ଏହି ସିନେମାର ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଭୁଷଣ କୁମାର କହିଛନ୍ତି କି, ମୁଁ ଯେତବେଳେ ଏହି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢିଲି, ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ବାଦଶାହଙ୍କ ଛବି ଥିଲା । ମୋତେ ଖୁସି ଲାଗୁଛି କି, ବାଦଶାହା ଏହି ଚରିତ୍ର କରିବାକୁ ରାଜି ହେଲେ । ମୁଁ ବାଦଶାହାଙ୍କ ସହିତ ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ କେତେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରି ସାରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସିନେମାର ନାମ ଘୋଷଣା କରାଯାଇନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି କି, ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟ ଶେଷ ହୋଇଛି ଓ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More