Only for Entertainment

୭ ବର୍ଷର ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ଟିଭି କପଲ, ରିଆଲିଟି ଶୋ’ରେ କରିଥିଲେ ପ୍ରପୋଜ

India Today
11

ଟିଭିର ଫେମସ କପଲ୍ସ ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ଋିଦ୍ଧି ଡୋଗରା ଏବଂ ରାକେଶ ବାପତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖରାପ ଖବର ସାମ୍ମାକୁ ଆସିଛି । ଖବର ଅନୁସାରେ ଏହି କପଲ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପରସ୍ପର ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଠାର ତଲାକ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଅନେକ ସମୟରୁ ଏହି କପଲ ଏକାଠି ରହୁ ନଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏହି ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ ରାକେଶଙ୍କୁ ଫୋନ ଓ ମେସେଜ କରିବାରୁ ସେ ଏହାର କୌଣସି ଜବାବ ଦେଇନଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ଋିଦ୍ଧିଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ତଥା ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଶା ନେଗୀଙ୍କୁ ପଚରା ଯିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ ଋିଦ୍ଧି ମୋର ଭଲ ବାନ୍ଧବୀ ମୁଁ ଏହି ମାମଲାରେ କିଛି କହିପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁ କିଛି ଯାଣିଛି କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ମୁଁ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁନାହିଁ ।

rakesh

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ରାକେଶ ୨୦୦୧ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ହିଟ ଫିଲ୍ମ ‘ତୁମ ବିନ’ରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଲୋକେ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ରାକେଶ କୁବୁଲ ହେଁ, ମର୍ଯ୍ୟାଦା ଏବଂ ବହୁ ହମାରି ରଜନୀକାନ୍ତ ପରି ଧାରାବାହିକରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଉଭୟ ରାକେଶ ଏବଂ ଋିଦ୍ଧି ମର୍ଯ୍ୟାଦାର ସେଟରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇଁ ବସିଥିଲେ । ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ନଚ ବଲିୟେ ରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ପୂରା ଦୁନିଆ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ । ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More