Only for Entertainment

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ‘ସବ୍‍ କୁଶଲ ମଙ୍ଗଳ’ର ପ୍ରଥମ ଲୁକ, ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଲେ ଅକ୍ଷୟ ଖନ୍ନା

East Coast Daily English
7

ଅପ୍‍କମିଂ ଫିଲ୍ମ   ‘ସବ୍‍   କୁଶଲ ମଙ୍ଗଳ’ର  ରିଲିଜ  ଡେଟ୍‍ ଏଇ  ନିକଟରେ  ଧାର୍ଯ୍ୟ  ହୋଇସାରିଛି । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ ୩ ତାରିଖରେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି    ସିନେମା    ଘରେ    ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।  ଟ୍ରେଡ୍‍  ଆନାଲିଷ୍ଟ  ତରନ  ଆଦର୍ଶ ଟ୍ୱିଟ୍‍  ଜରିଆରେ  ଏହି  ସୂଚନା  ଦେଇଛନ୍ତି ।  ଏଥିସହିତ ଫିଲ୍ମଟିର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍‍ ପୋଷ୍ଟରକୁ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଛି ।

‘ସବ୍‍  କୁଶଳ  ମଙ୍ଗଳ  ହେ’ରେ    ଅକ୍ଷୟ  ଖନ୍ନା,  ପ୍ରିୟଙ୍କ୍‍  ଶର୍ମା ଏବଂ  ରିୱା  କିଶନ୍‍ଙ୍କୁ  ମୁଖ୍ୟ  ଭୂମିକାରେ  ଅଭିନୟ  କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ । ପଦ୍ମିନୀ କୋହ୍ଲାପୁରୀଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରିୟଙ୍କ୍‍ ଶର୍ମା  ଏବଂ  ଭୋଜ୍‍ପୁରୀ  ସୁପର୍‍ଷ୍ଟାର  ରବି  କିଶାନ୍‍ଙ୍କ  ଝିଅ  ରିୱା କିଶନ୍‍  ଏହି  ଫିଲ୍ମ  ଜରିଆରେ  ବଲିଉଡରେ  ଡେବ୍ୟୁ  କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।  ଏଥିସହିତ  ଜଣାଶୁଣା  ଫିଲ୍ମ  ମେକର୍‍  ନିତୀନ ମନମୋହନଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରାଚୀ ଏହାର ପ୍ରଯୋଜିକା ଅଟନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ  ସେ ପ୍ରଯୋଜିକା  ଭାବେ ଡେବ୍ୟୁ  କରୁଛନ୍ତି   ।

କରନ ବିଶ୍ୱନାଥ କଶ୍ୟପ୍‍ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ ଖନ୍ନାଙ୍କ ଭୂମିକା ମୁଖ୍ୟ ଅଟେ । ଅକ୍ଷୟ ଖନ୍ନା ହିରୋଙ୍କୁ ଗନ୍‍ ପଏଣ୍ଟ ଦେଖାଇଥିବା ବେଳେ ରିୱାଙ୍କୁ ଗୋଳାପ ଫୁଲ ଦେଉଥିବା ଏହାର ପୋଷ୍ଟର୍‍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହା ଏକ  ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‍  କମେଡ଼ି  ଫିଲ୍ମ  ଅଟେ । ଫିଲ୍ମ ୩ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୦ରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More