Only for Entertainment

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସାଗରଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିଲା ଚାଂଚଲ୍ୟକର ସତ୍ୟ । କିଏ ଦେଉଥିଲା ଡ୍ରଗ୍ସ?ଘରଲୋକ ନା ଆଉ କେହି?

youtube
0 32

୪ ମାସ ଧରି ହଜି ଯାଇଥିବା କମେଡିଆନ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସାଗରଙ୍କୁ ନେଇ ଚାଂଚଲ୍ୟକର ସତ୍ୟ ସାକ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ହୋଇଥିବା ଏକ ପ୍ରେସ କନଫରେନ୍ସରେ ଯାହା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ତାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ପ୍ରେସ କନଫରେନ୍ସରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କହିଛନ୍ତିଯେ ତାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ଦେଉଥିଲେ ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତ ତାଙ୍କୁ ପାଗଳଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ମଧ୍ୟ କରାଇଥିଲେ । ତେବେ ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁୟଶ ଗାଡ଼ଗିଲ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳି ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ବାପା ଓ ମା ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ କେବଳ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉନଥିଲା ବରଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଥିଲା । ଖୁବ ଚିନ୍ତାରେ ରହିବା ପରେ ସେ ଏହି ବିଷୟରେ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଖାଦ୍ୟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମିଶାଇ ଦିଆଯାଉଥିବା କଥା ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ତେବେ ବାଇପୋଲର ଡିସଅର୍ଡର ଥିବା କହି ତାଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଦିଆଯାଉଥିଲ.କିନ୍ତୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଔଷଧ ଦିଆଯାଉଛି ।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ହଜି ଯାଇଥିବା ଘଟଣା ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେ ଏହାକୁ ଡିଲିଟ କରି ଦେଇଥିଲେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More