Only for Entertainment

ମାହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ ପାଇଁ ଏକାଠି ହେଲେ ଆମୀର, ଶାହରୁଖ ଓ ସଲମାନ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ

latestly
10

ବଲିଉଡର ତିନି ଖାନ ସଲମାନ, ଶାହରୁଖ ଏବଂ ଆମୀର ଖାନଙ୍କୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏକା ସହିତ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଏହି ଇଚ୍ଛା କେବେ ପୂରା ହେବ ତାହା କହିବା ଖୁବ କଷ୍ଟକର । ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଏହି ତିନି ସୁପରଷ୍ଟାର ଏକ ଖାସ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ ଏକା ସହିତ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଅସଲରେ ମାହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ୧୫୦ ତମ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ, ସଲମାନ ଖାନ, ଆମୀର ଖାନ, କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ, ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଡିଜ, ଇମତିଆଜ ଅଲ୍ଲୀ, ଏକତା କପୁର, ଅନୁରାଗ ବସୁ, ବୋନି କପୁରଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ମୋଦିଙ୍କ ବାସଭବନରେ ପହଁଚିଥିଲେ ।

ଏହାକୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ତିନି ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲିଆ, ରଣବୀର, ସୋନମ, ଭିକି କୌଶଲ ଆଦି ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଉପଦେଶ ପଢୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ମୋଦିଙ୍କ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କ୍ରମେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆର ଅନେକ କଳାକାର ତାଙ୍କ ବାସ ଭବନରେ ପହଁଚିଥିଲେ ଏବଂ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ବିଚାରକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ଏହି ମିଟିଂରେ ମୋଦି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଡାଣ୍ଡିରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ଗାନ୍ଧୀ ମ୍ୟୁଜିୟମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More