Only for Entertainment

ଶାହିଦଙ୍କୁ କରନଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ, କେଉଁ ଏକ୍ସ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଭୁଲିଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି,କରୀନା ନା ପ୍ରିୟଙ୍କା?

india today
21

ବଲିଉଡରେ ଶାହିଦ କପୁର ଜଣେ ଏଭଳି ଆକ୍ଟର ଯିଏ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରୁ ସବୁବେଳେ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତି । ମୀରା ରାଜପୂତଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ଦୁଇ ଛୁଆଙ୍କ ସହିତ ଖୁବ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି ଶାହିଦ । ଶାହିଦଙ୍କ ସଂପର୍କ କରୀନାଙ୍କ ସହିତ ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ପ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଅଫେୟର ଚାଲିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ୨୦୧୫ରେ ଏହି ଚକଲେଟ ବଏ ମୀରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ନେଇଥିଲେ ।

ନିକଟରେ କରନଙ୍କ ଶୋ କଫି ୱିଦ କରନକୁ ପହଂଚିଥିଲେ ଶାହିଦ । ଯେଉଁଠାରେ କରନ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେଯେ ଯଦି ତୁମକୁ କାହାକୁ ଭୁଲିଯିବା ପାଇଁ ଶକ୍ତି ଦିଆଯାଏ ତୁମେ ତୁମ ଏକ୍ସ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କରୀନା ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ଭୁଲିଯିବାକୁ ଚାହିଁବ । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଶାହିଦ କହିଲେଯେ କରୀନାଙ୍କ ସହିତ ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ମୋର ସଂପର୍କ ଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱଳ୍ପ ସମୟ । ଆଜି ମୁଁ ଯାହା ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି ସବୁ ନିଜ ଅଭିଜ୍ଞତାରୁ । ତେଣୁ ମୁଁ କୌଣସି ସ୍ମୃତିକୁ ଡିଲିଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନି ।

ଏହାପରେ କରନ ପ୍ରଶ୍ନ କଲେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଏ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଟ୍ୟାଲେଂଟେଡ । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନକୁ ଖୁବ ଜଗି ରଖି ଶାହିଦ କହିଲେ କରୀନା ଅଧିକ ଟ୍ୟାଲେଂଟେଡ ଆକ୍ଟର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଖୁବ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ କମିଡେଟ ଆକ୍ଟର ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More