Only for Entertainment

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଫିଟ ହୋଇନଥାନ୍ତି ଏହି ପାଞ୍ଚୋଟି ଯୋଡ଼ି, ଖୁବଶୀଘ୍ର ଅଲଗା ହୋଇଯାଆନ୍ତି

nari
97

ଯେତେବେଳେ କିଛି ପ୍ରେମୀଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଖୁବ ଭଲ ହୋଇଥାଏ ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ କିଛି ପ୍ରେମୀଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଫିଟ ହୋଇନଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ପରସ୍ପରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଠିକ ରହେ ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ରେକ ଅପ ହୋଇଯାଏ । ଏହା ହେବାର କାରଣ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ କେଉଁ ରାଶିର ଯୋଡ଼ିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ଝଗଡ଼ା ହୁଏ ଏବଂ ବ୍ରେକ ଅପ ହୋଇଯାଏ ଆସନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ।

ମେଷ-କର୍କଟ: ଏହି ଦୁଇ ରାଶି ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କ ଏତେ ଭଲ ରହେ ନାହିଁ । ଖୁବଶୀଘ୍ର ବ୍ରେକଅପ ହୋଇଯାଏ ।

ବୃଷ-ସିଂହ: ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ ରାଗି ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଜିଦିଆ ଗୁଣ ଏବଂ ଗର୍ବ କାଳ ସାଜେ । ଦୁଇଜଣ କ୍ରୋଧ ସମୟରେ କେହି କାହାକୁ ବୁଝାଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ମିଥୁନ-କନ୍ୟା: ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପରସ୍ପରଠାରୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ । କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସବୁ ନିଜ ଇଛାରେ ହେଉ ଚାହୁଁଥିବା ବେଳେ ମିଥୁନ ରାଶି ନିଜକୁ ଖୁବ ସ୍ୱାଧୀନ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ତାଳମେଡ଼ ନପଡ଼ିବାରୁ ସଂପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ ।

କର୍କଟ-ତୁଳା: କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକ ଅନ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକ ଏହାକୁ ଓଲଟା ଅର୍ଥରେ ନେଇଯାଆନ୍ତି ।

ମକର-ତୁଳା: ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଫାଲତୁ କଥା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକ ସବୁ ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ତେଣୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦିଏ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More