Only for Entertainment

ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଦର ଗଠନରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ସ୍ୱଭାବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ !

patrika
0 56

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଗଢ଼ଣକୁ ନେଇ ଅନେକ କଥା କୁହାଯାଏ। ଯେଉଁଥିରୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱଭାବ ଓ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ସେମିତି ଏକ ଅଙ୍ଗ ହେଉଛି ପାଦ। ଶାସ୍ତ୍ରବିତ୍‌ଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଦର ଗଢ଼ଣରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ଓ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପାଦର ଗଢ଼ଣ ଅନୁଯାୟୀ କିଏ କେତେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ।

-ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଯେଉଁ ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଦ କୋମଳ, ମାଂସାଳୁ, ଲାଲ୍‌, ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାଏ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ଖୁବ୍‌ ସୁଖମୟ ହୋଇଥାଏ।

– ଯେଉଁ ପୁରୁଷର ପାଦ ମାଂସାଳୁ ହୋଇଥାଏ ଓ ଶିର ଦେଖା ଯାଉନଥାଏ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ୍‌ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି।

-ଯେଉଁ ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଦ କୋମଳ ଓ ପାଦର ଆଙ୍ଗୁଳି ପରସ୍ପର ସହ ଲାଗି ରହିଥାଏ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସବୁବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥ୍‌ ଦେଇଥାଏ।

– ଯେଉଁ ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଦ ରୁଖା, ଧଳା ନଖ ଏବଂ ଆଙ୍ଗୁଳି ଅବ୍ୟବସ୍ଥିତ ହୋଇ ରହିଥାଏ ସେମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଏତେ ଭଲ ନଥାଏ।

– ଯେଉଁ ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଦ ତଳ ଏକ୍‌ ଦମ୍‌ କଳା ଓ ଜଳି ଯାଇଥିବା ମାଟି ଭଳି ହୋଇଥାଏ। ସେମାନେ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ସମୟ ଦୁଃଖରେ ରହିଥାନ୍ତି।

-ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ପାଦ ତଳ ହଳଦିଆ ଦେଖାଯାଉଥାଏ, ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଭୁଲ୍‌ କାମ କରିବା ସହ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି।

-ଯେଉଁ ପୁରୁଷର ପାଦ ଆଙ୍ଗୁଠି ବହୁତ୍‌ ଅଧିକ ମୋଟା ହୋଇଥାଏ ସେମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଏତେ ଭଲ ନଥାଏ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More