Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

womens health
26

ମେଷ: ସପରିବାର ମନ୍ଦିରକୁ ଠାକୁର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯିବେ। ବଡ଼ଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଭଲ ରହିବ। ଆଳସ୍ୟ ଯୋଗୁ ଜରୁରୀ କାମ ଅଧୁରା ରହିବ।

ବୃଷ: ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଅର୍ଥ ସହିତ ସ˚ଶ୍ଳିଷ୍ଟ କିଛି କାମ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇପାରେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଟିକେ ସତର୍କ ରହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ: ନିଜକୁ ସଠିକ୍‌ ପ୍ରମାଣିତ କରିବାର ଭଲ ଦିନଟିଏ। ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିବ। ନୂଆ ସ୍ରୋତରୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

କର୍କଟ: ନିଜକୁ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହେବେ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶ˚ସା କରିବେ।

ସି˚ହ: ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନଟିଏ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂଆ ସମ୍ଭାବନାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବେ। ବେପାରରେ ଧନଲାଭ ହେବ। ଘରକୁ କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଆସିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: ଆପଣ ଯାହାକୁ କିଛି କହିବେ, ସେ ମନା କରିବେ ନାହିଁ। କାରବାରରେ ଧନଲାଭ ହେବ। ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ ଆୟୋଜନର ରୂପରେଖ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ।

ତୁଳା: ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମନର କଥା କହିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ। ଜରୁରୀ କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ରହିବ।

ବିଛା: ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ଗରିମା ବଢ଼ିବ। ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ: ମନରେ ସକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ସ˚ଚାର ହେବ। ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‌ ଆଲୋଚନା ଲାଭପ୍ରଦ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବଜାୟ ରହିବ।

ମକର: କୌଣସି ମାମଲାରେ ଅଧିକ ସଂପୃକ୍ତ ରହିବେ। ଅର୍ଥ ନେଣଦେଣରୁ ନିବୃତ୍ତ ରହନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରେ ଗମ୍ଭୀରତା ଓ ଗୋପନୀୟତା ରଖନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: କାରବାର ବୃଦ୍ଧି ଲାଗି ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବେ। ସମାଜରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ବଢ଼ିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରେ ସମାରୋହ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ମନରେ ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ଉଦୟ ହେବ। ବାପା ମାଆଙ୍କ ସେବା କରନ୍ତୁ, ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ। ବେପାରୀ ବର୍ଗଙ୍କୁ ଧନଲାଭର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More