Only for Entertainment

‘ସୁଫିଆନା ପ୍ୟାର ମେରା’ର ସୁଟିଂ ସେଟରେ ଚେତା ହରାଇଲେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲୀ ଶାହ

insta pic of helly shah
11

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲୀ ଶାହ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ କିଛି ଦିନ ହେବ ନିଜ ଶୋ’ ‘ସୁଫିଆନା ପ୍ୟାର ମେରା’ର ସୁଟିଂ କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ମେକର୍ସଙ୍କୁ ଏବେ ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ୨୯ ମଇରେ ହେଲୀ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ମଲରେ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ଲଗାତାର ସୁଟିଂ ଏବଂ କ୍ଲାନ୍ତ ହୋଇଯିବାରୁ ଏପରି ହୋଇଛି ବୋଲି ଡାକ୍ତର ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

Miliye apni Zindagi apne Usoolon ke hisaab se jeene wali SALTANAT se ❤️

A post shared by HELLY SHAH (@hellyshahofficial) on

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ ପରେ ମଧ୍ୟ ହେଲୀ ସୁଟିକୁ ଆସୁଥିଲେ ମାତ୍ର ୩ ଦିିନ ପୂର୍ବେ ସେ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସେଟରେ ଚେତା ହରାଇ ବସିଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ମେକର୍ସ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ଆରାମ କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି । ହେଲୀଙ୍କ ବଦଳରେ ଏବେ ତାଙ୍କର ବଡି ଡବଲ ସାହାଯ୍ୟରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଉଛି ।

ଏହି ଖବରକୁ ନେଇ ହେଲୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋତେ ଭାଇରାଲ ଇନଫେକ୍ସନ ହୋଇଯାଇଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୧୫ ଘଣ୍ଟା କାମ କରିବା ଫଳରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଗଲା । ଶୋ’ରେ ମୋର ଡବଲ ରୋଲ ଥିବାରୁ ପ୍ରତି ସିନରେ ମୋର ଆବଶ୍ୟକ ପଡୁଥିଲା । ତେଣୁ ମୁଁ ଛୁଟି ନେଇ ପାରୁନଥିଲି । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ମୋତେ ଏବେ କିଛି ଦିନ ରେଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆମ ପାଖରେ ଏପିସୋଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ନଥିବାରୁ ଛୁଟି ମାଗିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ଲାଗେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More