Only for Entertainment

ନାଗିନ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ‘ବର’କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା! ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଯୁବତୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ

latestly
25

ଯଦି ଆପଣ ନାଚିବା ଜାଣିନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଜ ବିବାହରେ ନାଚିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ନାଚିବା ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଦେଇପାରେ । ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖୀରୀରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ବିବାହରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ବର ଜଣଙ୍କ ନିଶାରେ ନାଗିନ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ପରେ ବଧୂ ଜଣଙ୍କ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ଦେଉଛି ବରମାଳା ପିନ୍ଧାଇବା ପରେ କନ୍ୟା ଜଣଙ୍କ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଅରାଜି ହୋଇଥିଲେ ।

ତେବେ କନ୍ୟା ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ବର ଜଣଙ୍କ ରାଗରେ ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ବିବାହ ସ୍ଥଳରେ ହୋ ହାଲ୍ଲା ହେବା ଯୋଗୁଁ ପୋଲିସ ଡକାଯାଇଥିଲା । ପୁଅ ଘର ଲୋକେ ଝିଅ ଘର ଦେଇଥିବା ସମସ୍ତ ଉପହାର ଫେରାଇ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନେଇ କୈଣସି ଅଭିଯୋଗ ରୁଜୁ କରାଯାଇନାହିଁ ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ପୁଅ କଲେଜ ଡ୍ରପଆଉଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଝିଅ ଆଇଟିଆଇରେ ଡିପ୍ଲୋମା କରିଛନ୍ତି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ବରଯାତ୍ରୀ ବିବାହ ହଲରେ ପହଁଚିବା ପରେ ବର’ର ସାଙ୍ଗମାନେ ତାକୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଟାଣିଥିଲେ ଏହା ପରେ ସେ ନିଶାରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ସମହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଶିଖାଇଥିଲେ ।

ବରମାଳା ପିନ୍ଧିବା ପରେ ସବୁ ଠିକ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ଝିଅ ଘର ଲୋକେ ଭାବିଥିଲେ ମାତ୍ର ବିବାହର ଏକ୍ସାଇଟମେଣ୍ଟରେ ବର ଜଣଙ୍କ ତଳେ ଗଡି ନାଗିନ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏହାକୁ ଝିଅଟି ସହି ନପାରି ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More