Only for Entertainment

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲଙ୍କ ହାତକୁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଆକ୍ସନ ଥ୍ରିଲର, ୨୦୨୦ରେ ହେବ ରିଲିଜ

NDTV Khabar
10

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ନିକଟରେ ‘ଜଙ୍ଗଲୀ’ ପରି ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏତେ କମାଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ବିଦ୍ୟୁତଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଉପରେ କୌଣସି ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡି ନାହିଁ । ଖବର ଅନୁସାରେ ବିଦ୍ୟୁତଙ୍କ ହାତକୁ ‘ଖୁଦା ହାଫିଜ’ ନମକ ଏକ ଆକ୍ସନ-ଥ୍ରିଲର ଫିଲ୍ମ ଲାଗିଛି ।

ତାଜା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ବିଦ୍ୟୁତଙ୍କ ହାତରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଫାରୁଖ କବୀରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ହାତକୁ ଆସିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ କୁମାର ମଙ୍ଗତ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ପାଠକ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରୁଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁସାରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଚଟିଂ ମୋରୋସ୍କୋ ଏବଂ କେରଳାରେ ହେବ । ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ରିଲିଜ ହେବ । ମେକର୍ସ ଏବେ ଫିଲ୍ମର ଲିଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପାଇନାଲ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ମେକର୍ସ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଆକ୍ସନ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ହାୟର କରିବେ । ଯେପରି ଏହାର ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଗୁଡିକ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ପରି ହେବ । ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ନେଇ ବିଦ୍ୟୁତ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ ଏହି ଫିଲ୍ମର ରିୟଲ ଲାଇଫ କାହଣୀରୁ ପ୍ରେରିତ । ଯାହାକୁ ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନର ସମୟକୁ ଦେଖି ନିର୍ମାଣ କରିବୁ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆମେ ଅସଲ ଜୀବନର କିଛି ଇନସିଡେଣ୍ଟ ରଖିବୁ ଏବଂ ଆଶା କରୁଚି ଏହା ଆଜିକା ସମୟର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଆକ୍ସନ-ଥ୍ରିଲର ଫିଲ୍ମ ହେବ । ମୁଁ ଗର୍ବ କରୁଛି ଯେ ମୁଁ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ଅଂଶ ହୋଇ ଥିବାରୁ ।’

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More