Only for Entertainment

ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ‘ଷ୍ଟୁଡେଂଟ ଅଫ ଇୟର୨’ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ୱିଲ ସ୍ମିଥ !

10

କରଣ ଜୋହର ଷ୍ଟୁଡେଂଟ ଅଫ ଦ ଇୟର୨ରୁ ଆଲିୟା , ବରୁଣ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କୁ ଲଂଚ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ତିନି କଳାକାର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ଭଲ ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟ ବନାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଏବେ କରଣ ଷ୍ଟୁଡେଂଟ ଅଫ ଦ ଇୟର୨ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପୁନୀତ ମଲହୋତ୍ରା ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଲଂଚ କରିଥିଲେ । ଏହି ମଉକାରେ କରଣ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ‘ୟେ ଜୱାନୀ ହେ ଦିୱାନୀ’ଗୀତ ରିକ୍ରିଏଟ କରାଯାଇଛି ।

ପୁର୍ବ ଫିଲ୍ମରେ ‘ଡିସ୍କୋ ଦିୱାନେ’ଗୀତକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାସହ ଏଭଳି ସଂକେତ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ହଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ୱିଲ ସ୍ମିଥ ଫିଲ୍ମରେ କାମିଓ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ । ସେହିଭଳି କିଛି ଦିନ ତଳେ ୱିଲ ସ୍ମିଥ ରାଧା ତେରି ଚୁନରୀ ଗୀତରେ ଡାନ୍ସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଅସଲରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଫିଲ୍ମରେ ୱିଲ ସ୍ମିଥ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ପଚରାଯିବାକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଶୋ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଭାରତ ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଅସଲରେ ୱିଲ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ହେଲେ ଥିଏଟରରେ ଯାଇ ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ।

ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ରିଲିଜ ହେବ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଝିଅ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ ତାରା ସୁତରିୟା ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More