Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

womens health
32

ମେଷ: ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାମରେ ଯାତ୍ରା। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ପ୍ରଶ˚ସା ମିଳିବ। ଅଚାନକ ଧନଲାଭ। ବିବାହିତଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

ବୃଷ: ଅଫିସ ଆଲୋଚନାରେ ନିଜ କଥାକୁ ଠିକ୍‌ ଭାବେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବଡ଼ ସଫଳତା। ରାଜନୀତିରେ ଆଶା ପୂରା ହେବ।

ମିଥୁନ: ବ୍ୟବସାୟ ଓ ଚାକିରିରେ ସ୍ବପ୍ନ ପୂରା ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ କୌତୁକିଆ ସ୍ବଭାବ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଧୁର ହେବ।

କର୍କଟ: ଯୋଜନାକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବା ଲାଗି ଚିନ୍ତା କରିବେ। ବଡ଼ମାନଙ୍କଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ; ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ଚାକିରିରେ ଦାୟିତ୍ବ ବଢ଼ିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ସି˚ହ: ସ୍ଥଗିତ କାମ ସମାପ୍ତ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ହେବ। ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ବଢ଼ିବ। ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ।

କନ୍ୟା: ପୂଜାପାଠରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ମନରେ ସକରାତ୍ମକ ବିଚାର ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା: ଧୢାନ ଓ ଯୋଗ ଦ୍ବାରା ନିଜ ଭାବନା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରିବେ। ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା: ଦିନଟି ସାଙ୍ଗ ଓ ପରିବାର ସହିତ କଟିବ। ଭଲ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଧନଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ସମାଜିକ କାର୍ୟ୍ୟରେ ରୁଚି।

ଧନୁ: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ବଢ଼ିଆ ରହିବ। ମିତ୍ରଙ୍କ ସହଯୋଗ ଓ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଆୟର ସ୍ରୋତ ମିଳିପାରେ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।

ମକର: କ୍ୟାରିଅରର ସୁଧାର ପାଇଁ ଭଲ ଦିନଟିଏ। ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସବୁ କାମ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ମାମଲାକୁ ନେଇ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ: କ୍ୟାରିଅର ମାମଲାରେ ସଠିକ୍‌ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ‌େର ଶୀଘ୍ର ଫଇସଲାରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ପିତା-ମାତା କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମ ପୂରା କରିଦେବେ।

ମୀନ: ଅଶାନ୍ତି ବଢ଼ିପାରେ। କୌଣସି ମାମଲା ଫଇସଲା କ‌ରିବା‌େର ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ। ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତାବେଳେ ସତର୍କ ରହନ୍ତୁ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More